Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

sesja rodzinna nad morzem, kogo polecicie ?

sesja rodzinna nad morzem, kogo polecicie ?

Interesuje mnie sesja lifestyle nad morzem, natomiast nie wiem, kto byłby w stanie wykonać takie fotografie w stu procentach fachowo? Zależy mi na jak najlepszej ich, jakości.

djramu

Posty: 1

 
My zazwyczaj sami robimy sobie fotografie. Naturalnie nigdy nie będą takie super jak robione przez fotografa, niemniej jednak można też przy okazji zaoszczędzić pieniądze. Jedyne fotografie plenerowe, które mamy to ze wesela. Wiem, że takie sesje są dziś możne, wobec tego nie ma większych kłopotów żeby kogoś poprawnego odszukać.

TomekK

Posty: 5

 
Osoby, które chcą zrobić sobie sesję lifestyle nad morzem z dziećmi mogą ofertę odnaleźć tutaj https://www.agnieszkaszlachta.pl/sesja-nad-morzem. Mamy tutaj panią, jaka niezmiernie dobrze zna się na robieniu fotografii.

Adam 105

Posty: 6

 
U nas profesjonalna Pani fotograf wykonała sesję lifestyle nad morzem razem z dziećmi. Efekt? Trudno to opisać to trzeba po prostu zobaczyć. Teraz już wiem, że to były dobrze wydane pieniądze na super pamiątkę rodzinną.

France23

Posty: 19

 
Lubię zdjęcia, dlatego jeśli trafia się okazja żeby zrobić sesję rodzinną nad morzem to zawsze korzystam. Mamy kilka takich sesji. Najpierw dzieci były małe, a teraz to już nastolatkowie. Nawet na starszych zdjęciach jest z nami pies, którego już nie mamy. To miłe wspomnienia, dlatego takie zdjęcia według mnie są super.

ZERO24

Posty: 4

 
U nas profesjonalna Pani fotograf wykonała sesję lifestyle nad morzem razem z dziećmi. Efekt? Trudno to opisać to trzeba po prostu zobaczyć. Teraz już wiem, że to były dobrze wydane pieniądze na super pamiątkę rodzinną.

Marioleczka

Posty: 2

 
Odszukanie fotografa nie jest problemem, natomiast trzeba sprawdzać czy to osoba, która traktuje to jak pasje, bo wtedy takie zdjęcia są faktycznie o sporo ładniejsze.

Kitas

Posty: 6

 
My nad morzem mieliśmy fotografie ślubne i efekt był niesamowity. Zachód słońca też był, dlatego polecam wszystkim. Kosztuje to troszkę, niemniej jednak efekt jest po prostu super, dlatego nie ma sensu patrzeć tylko na koszty.

Lupusx

Posty: 9

 
Uwielbiam morze, dlatego sesje nad morzem to moje marzenie. Na razie nie mam jak się tam wybrać, ale jeżeli tylko będzie okazja to uprzednio skontaktuje się z osobą, jaka takie zdjęcia robi. Na pewno znajdzie się jakiś wolny termin i wówczas pojedziemy z rodziną. Im więcej takich oryginalnych fotografii mamy tym lepiej.

Andzia

Posty: 20

 
Znalezienie fotografa nie jest problemem, ale trzeba sprawdzać czy to osoba, która traktuje to jak pasje, bo wtedy takie zdjęcia są naprawdę o wiele ładniejsze.

Facio

Posty: 3