Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

zajęcia pozaszkolne dla dzieci Zielona Góra, opinie

zajęcia pozaszkolne dla dzieci Zielona Góra, opinie

Syn interesuje się programowaniem czy Opole ma jakaś szkołę na zajęcia pozalekcyjne? Interesuje mnie tylko informatyka dla młodzieży na wysokim poziomie.

Kruczek23

Posty: 4

 
Wybrałem zajęcia pozalekcyjne dla młodzieży organizowane przez szkołę, która zajmuje się programowaniem. Jestem zadowolony i moje siedemnastoletnie dziecko również. Skoro jemu się podoba to mnie tym bardziej, dlatego polecam wszystkim zainteresowanym.

RasiakNorris

Posty: 6

 
Córka wybrała programowanie dla młodzieży oferowane przez firmę, która się na tym zna i jest bardzo zadowolona. Ma coraz większą wiedzę w tym zakresie.

LLardmen

Posty: 11

 
Szukaliśmy, jakie zajęcia dodatkowe dla młodzieży i na szczęście trafiła nam się szkoła programowania, która jest w stanie dać synowi to, czym się interesuje.

mniszek55

Posty: 17

 
Miałem mieszane uczucia, ale widzę, że kursy programowania dla młodzieży mojemu synowi dały wiele. Potrafi sam zrobić stronę internetową i zadbać o jej bezpieczeństwo. Nie sądziłem, że tyle na tym zyska moje dziecko, młodsze niedługo też zapisuje na te kursy.

Rico

Posty: 5

 
Mam pomysł na zajęcia pozaszkolne dla młodzieży. Można wybrać szkołę programowania https://giganciprogramowaniaformularz.edu.pl i w Opolu. Tam mają widzę i podejście do młodzieży, wobec tego sporo rodziców tę szkołę wybiera.

Black_Riot

Posty: 10

 
Podstawy programowania to zabawa i nauka w jednym. Wybierając takie kursy programowania dla dzieci wiedzieliśmy, że będzie dobrze, ale nie spodziewaliśmy się aż tak bardzo dobrze, że dzieci będą o tym tylko mówić. Polecam.

MisiekKce

Posty: 9

 
Wybierając zajęcia pozaszkolne dla młodzieży warto stawiać na to, co nowe i co może w przyszłości się przydać, a co to może być? Oczywiście informatyka i to szeroko pojęta, bo to przyszłość naszych dzieci i ich dzieci i warto dużo w tym temacie wiedzieć.

Michałek

Posty: 13

 
Sami organizujemy zajęcia dodatkowe dla dzieci, wobec tego żadna informatyka, programowanie i różne takie nas nie za niezwykle interesują, lecz każdy ma różne podeście.

wiesław11

Posty: 14

 
Dla mnie kursy programowania dla dzieci takie jak podstawy tworzenia gier przy użyciu ciekawych programów to super sprawa. Dziecko, mimo że ma osiem lat wiele się nauczyło, dlatego według mnie wreszcie Zielona Góra ma szkołę, do której warto zapisać dziecko. Przerosło to moje najśmielsze oczekiwania.

mikesmith0103

Posty: 5