Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

wycena aktuarialna, gdzie szukac ?

wycena aktuarialna, gdzie szukac ?

Czy polecacie jakieś firmy/biura, które wykonują niesłychanie dokładnie wycena przedsiębiorstw? Niestety muszę zamknąć firmę i chciałam ją sprzedać, jednak nie wiem, jak ją wycenić przy sprzedaży.

Januszek

Posty: 1

 
Wycena przedsiębiorstwa jest dość skomplikowana i powinni to zrobić eksperci finansowi. Najlepiej zgłoś się do firmy, która oferuje tego typu usługi. Oni powiedzą Ci co dalej.

Trener

Posty: 6

 
Na rynku możemy spotkać wiele biur, które na co dzień zajmują się i sporządzają wycena przedsiębiorstw. Jeśli zastanawiasz się, nad sprzedażą swoich udziałów to powinieneś się do nich zgłosić.

Gracjaa4

Posty: 2

 
Wycena aktuarialna nie jest uciążliwa, jeśli zajmą się nią profesjonaliści. Najlepiej jakbyś w swoim mieście zbadać, czy nie ma żadnego biura aktuarialnego. Jeśli takiego nie masz, to należałoby zlecić usługę przez internet.

Fiflek

Posty: 7

 
Wycena firmy nie musi być trudna, jeśli odszukasz od tego specjalistów. Na tej stronie możesz dowiedzieć się więcej na ten temat https://attuario.pl. Pożądane byłoby korzystać z ich usług, bowiem zajmują się tym od sporo lat. Proponują doradztwo na każdym etapie wyceny. Ja jestem bardzo zaspokojony z ich usług.

pawel-2910

Posty: 2

 
Eksperci finansowi są wstanie określić jasno, wartość twojej firmy. Najlepiej udać się do biura, które zajmuje się wycena przedsiębiorstw. Na rynku jest ich dość sporo, więc warto czytać opinie na ich temat.

Kerty67

Posty: 27

 
Na rynku możemy spotkać mnóstwo biur, jakie na co dzień zajmują się i sporządzają wycena przedsiębiorstw. Jeżeli zastanawiasz się, nad sprzedażą swoich udziałów to powinieneś się do nich zgłosić.

sebastian99

Posty: 9