Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Szukam fajnej odżywki na masę?

Szukam fajnej odżywki na masę?

Hej, nie chcę kontaktować się z jakimś dietetykiem. Może Wy mi pomożecie, chodzi mi o spalacze tłuszczu. Takie, jakich można używać przy jednoczesnym trenowaniu na siłowni. Co wy bierzecie, co polecacie.

Pozdrawiam.

Cloperflake

Posty: 16

 
Ja bym się tak nie fascynował tymi wszystkimi specyfikami. Jakiś szejk na energię to owszem, ale z całą tą resztą to nie bardzo się zgadzam. Jak bym rzeczywiście był tak zdesperowany i musiał brać odżywki na masę to jednak pytałbym dietetyka. Inaczej to strach, nie wiadomo, jak człowiek po takiej odżywce zareaguje.

Poznaniaczek2

Posty: 17

 
Koszulki muszą być idealne na siłownie. Bawełna, firma, dopasowane, nie jakieś tam chorągiewy na wietrze. Bez dwóch zdań na siłowni trzeba dobrze wyglądać.

frezzzer

Posty: 17

 
Wiem, jak to jest na początku. Każdy z nas kiedyś zaczynał i gubił się we wszystkim. Jak chcesz poczytać i kupić somatodrol z legalnego źródła to tylko tutaj http://najlepszesuple.pl/690-somatodrol-60-kaps.html.

Już od dawna tam kupuję, wszystko jest sprawdzone.

Grzaleczkaa

Posty: 15

 
Najpierw nie wierzyłem, ale rzeczywiście dzięki odżywkom na masę i treningom dziś mogę powiedzieć, że mi się powiodło. Teraz już ich nie biorę, raczej izolaty białkowe. Masówkę polecam wszystkim chudym, jakim ja byłem kiedyś. Ludzie to da się osiągnąć.

Gerard45

Posty: 10

 
Mnie zawsze chodziło, żeby spaść z wagi. Taki jeden preparat na odchudzanie mi pomógł, natomiast to chyba była niezwyklej moja zasługa i silna wola.

znamsienatym

Posty: 17

 
Próbowałem DECA DROLON, na mnie fajnie podziałał. Kumpel też bierze i ma takie same odczucia, także widać, że to dobry produkt. Długo nie mogłem wybrać czegoś konkretnego dla siebie, ale dobrze, że w końcu dopasowałem sobie wszystkie suplementy. Chodzę na siłownię 3 razy w tygodniu, także efekty są już widoczne.

HalskiPol

Posty: 21

 
Każdy ma chwile słabości. I nie każdemu za pierwszym razem udaje się regularnie trenować itd. Ale bardzo dobrze jest od razu wspomagać organizm suplementami i odżywkami. Jak nie czujesz, że cię to męczy i widzisz efekty to wszystko się dobrze kręci. Powodzonka.

Nilosik

Posty: 25

 
Każdy ma chwile słabości. I nie każdemu za pierwszym razem udaje się systematycznie trenować itd. Niemniej jednak bardzo dobrze jest od razu wspomagać organizm suplementami i odżywkami. Jak nie czujesz, że cię to męczy i widzisz efekty to wszystko się dobrze kręci. Powodzonka.

grall

Posty: 26

 
Witam, w tym sklepie zaopatruję się w tanie odżywki. Zaczęłam biegać i traktuję to bardzo poważnie. Dzięki takiej suplementacji podnoszę sobie poprzeczki. To pomaga, nie zawsze je się tak jak powinno.

dobryrd

Posty: 3