Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

sesje ciążowe i noworodkowe stargard, znacie kogoś ?

sesje ciążowe i noworodkowe stargard, znacie kogoś ?

Znacie kogoś, kto wykonuje sesje rodzinne w Szczecinie? Chce zrobić sobie w kilka ludzi zdjęcia. Możliwe, że będzie tam jeszcze pies. Dajcie znać, kogo polecacie.

zbychu6

Posty: 1

 
Robiliśmy sesję noworodkową w Szczecinie i wszystko przebiegło super. Jesteśmy zadowoleni. Następne dziecko również będzie miało taką oryginalną sesję.

Kuwej56

Posty: 6

 
Korzystaliśmy z oferty fotografa i byliśmy zadowoleni. Sesja nie była zbyt długa, bo przez półtorej godziny wszystko było wykonane. Dzieci się jeszcze nie znudziły i my też, dlatego zdjęcia wyszły naprawdę super.

propek1

Posty: 13

 
Jeżeli zgłaszamy się z dzieckiem do fotografa to winien mieć podejście do tego. To znaczące, aby uzyskać jak najlepsze efekty takiej sesji, bo przecież za to płacimy. Zdjęcia są obrabiane komputerowo, co też ma znaczenie.

Wraczki333

Posty: 3

 
Moja sesja kobieca w Szczecinie to był strzał w dziesiątkę. Dla zainteresowanych mogę podać stronę https://www.agnieszkaszlachta.pl/kobiece, gdzie odnajduje się cała opisana propozycja. Rzeczywiście polecam każdej przyszłej mamie wykonanie takiej super sesji.

89ostry89

Posty: 15

 
My od razu zamówiliśmy sesję ciążową i noworodkową w Stargardzie i jesteśmy zadowoleni. Popularna cena, niemniej jednak i niesamowite zdjęcia. Jeżeli ktoś nie jest przekonany do takiej sesji to winien sprawdzić zdjęcia, jakie tam powstają. To coś niesamowitego i niepowtarzalnego.

labuh

Posty: 4

 
Mnie się zawsze takie fotografie podobały, niemniej jednak z kasa bywa niezwykle różnie. Muszę się zastanowić czy jednak nie zebrać tych paru stówek i chociaż takiej standardowej sesji sobie nie wykonać. Nie mam zbyt wielu fotografii ze swoją rodziną, a te, które są pozostawiają mnóstwo do życzenia. Profesjonalista fotografie wykona o mnóstwo lepiej.

miskowiec45

Posty: 15

 
U nas była sesja plenerowa w Szczecinie dla całej rodziny. Wybraliśmy pakiet, że można było zabrać ze sobą osiem osób. Było zabawnie i wzruszająco, dlatego warto było wydać te pieniądze. Według mnie to super pamiątka dla lata. Samodzielnie się takich zdjęć nie zrobi to nie wiemy jak, a tak to wszystko robi profesjonalistka.

Dzidzia

Posty: 7

 
Mnie mąż kupić sesje kobiecą w Szczecinie i jestem zadowolona. Pojechałam na miejsce i w studio mam wykonane bardzo zmysłowe zdjęcia. Mogłam skorzystać z sukienek, jakie fotograf przygotowała. Mogłam także liczyć na profesjonalny makijaż. Zdjęcia są dla mnie czymś bardzo wyjątkowym, dlatego polecam wszystkim taką sesję dla siebie.

Czarek

Posty: 2