Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Strona główna > Zdrowie a uroda > Bielizna damska > Kto zajmuje się analizą trendów mody w Łodzi ?

Kto zajmuje się analizą trendów mody w Łodzi ?

Kto zajmuje się analizą trendów mody w Łodzi ?

Witam, mam firmę produkcyjną odzieży. Szukam kogoś, kto zająłby się projektowaniem kolekcji ubiorów. Zależy mi tylko na specjalistach, osobach z konkretnym warsztatem.

Julian

Posty: 13

 
Miałam chęć wdrożyć odzież sportową. Ale zabrakło mi pomysłu, tu jednak trochę trzeba wiedzieć na temat. Skorzystałam z usług pani Joanny, zajęła się dla mnie projektowaniem odzieży active i finalnie wyszło bardzo ok. Polecam jej usługi, to naprawdę bardzo konkretna i znająca się na rzeczy osoba.

minertus

Posty: 19

 
Do takiego zawodu trzeba mieć talent. Takich rzeczy nie da się tylko wyuczyć. Sama chciałam kiedyś zajmować się czymś takim jak projektowaniem kolekcji ubiorów. Nawet książki zakupiłam :) ale jednak okazało się, że to był tylko słomiany zapał, albo raczej mi nie wychodziło jakbym chciała. Dlatego dobrych projektantów traktuję z ogromnym szacunkiem.

miskowiec45

Posty: 17

 
Przygotowanie kolekcji nie jest prostą sprawą. Tu potrzebni są fachowcy :) Nam zależało na projektowaniu odzieży denim, taką mamy branżę, z tego słyniemy, a pomysły po prostu nam się skończyły :) Szukaliśmy ofert projektantów, trafiliśmy również na panią Joannę i udało się tak, jak chcieliśmy.

qbencjusz

Posty: 13

 
Dobrze wiem, iż taka pomoc jest bardzo konieczna. Też mieliśmy problemy. Nie wiedzieliśmy dokładnie co zrobić, żeby wpisało się w wymogi nowego sezonu. Dopiero jak fachowcy się zajęli projektowaniem ubiorów, w końcu było dobrze. Nie polecam kombinowania samemu, inwestycja w dobrego projektanta po prostu się opłaca.

Krzyś23

Posty: 20

 
Od przyszłego sezonu, stosownie już za chwilę :) ruszam z nowym projektem. Mam małą firmę produkcyjną, kilka maszyn. Sam zająłem się projektowaniem odzieży active. Jak nie wyjdzie, poszukam projektanta.

majer111

Posty: 22

 
Tu liczą się tylko kreatywne działania. Jeśli chodzi o projektowanie odzieży casual to wcale nie jest to takie proste. Trzeba znać się na rynku, a ja znam się lecz na całkowicie czymś innym. Podnieść świadomość swojej marki trzeba umieć, jak coś konieczna jest fachowa pomoc.

Januszek

Posty: 10

 
Jak dla mnie dziś moda to kawał uciążliwego chleba. Ludzie są różnego pokroju, różne mają upodobania i jeżeli chodzi o stylizacje to też bywa różnie :) w Łodzi o projektantów odzieży nie ma się co martwić, jest ich troszkę i to całkiem dobrych.

Lupusx

Posty: 13

 
Nasza firma potrzebowała skutecznej pomocy w kreacji marki modowej. Z własnego doświadczenia polecamy http://www.projectfashionlab.pl. To miejsce, gdzie zajmują się projektowaniem odzieży w Łodzi.

edyta123

Posty: 15

 
Na łapu capu nic się nie da. Taka oferta jak opracowywanie i analizy trendów mody w Łodzi to ekstra pomoc dla wszystkich, którzy mają produkcję odzieży. Naklepać dziadostwa można, lecz kto to potem nabędzie :-)

Webmaster

Posty: 24