Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Zwiedzanie Wiednia z przewodnikiem z krakowa

Zwiedzanie Wiednia z przewodnikiem z krakowa

Nie mogę się doczekać, żeby pospacerować po ulicach Wiednia, ale najlepiej z kimś obeznanym w temacie i uczciwego. Szukam przewodnika. Fajnie by było z Krakowa. Znacie kogoś sympatycznego?

123doer

Posty: 18

 
Odwiedziłam Ringstrasse, Pałac Hofburg i Schonnbrunn. Pochodziłam po galeriach handlowych, byłam w restauracji. Po prostu wakacje marzenie. A to wszystko z przewodnikiem :) Kontakt naprawdę profesjonalny i miły.

NeCr0

Posty: 23

 
Wiesz co, wycieczki do Wiednia to klasyka. Ja jeździłem tam w liceum i na studiach raz byłem, ale już sam, żeby narty też w Alpach zaliczyć. Trochę wydasz, ale wspomnienia bezcenne.

tefal100

Posty: 18

 
Ja bym stawiam na przewodnika z Polski, co tam mieszka. Zupełnie inny klimat zabawy :) Zawsze się czułem bezpieczniej, jeżeli ktoś mi wskazywał drogę po obcym mieście :)

Franuś

Posty: 25

 
Wiedeń promuje studentów i ma dla nich wiele zniżek, jak masz kartę Euro 26. Polecam tam kursy żywej nauki języka. Kiedyś przewodnik mi polecił.

@_yyy111

Posty: 24

 
Wiedeń to stolica sztuki. Jeżeli interesujesz się realnie operą, obrazami, historią musisz się tam znaleźć. Przewodnik, szczególnie ten doświadczony to bardzo dobre wsparcie organizacyjne.

szef82

Posty: 20

 
Byłam raz na wycieczce zorganizowanej i raz na samodzielnej, tylko z wynajętym przewodnikiem. W drugim przypadku koszty znacznie niższe, a przeżycia też lepsze.

BMGMIREK

Posty: 23

 
Przed wyruszeniem do Wiednia lepiej od razu się na miejscu umówić z polskim przewodnikiem wycieczek, bo nie natkniesz się na żadne oszustwa.

DevilScream

Posty: 20