Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Tanie domki letniskowe nad morzem, kogo polecicie

Tanie domki letniskowe nad morzem, kogo polecicie

Czy możecie ukierunkować mnie na ciekawą i przede wszystkim tanią ofertę domków letniskowych nad morzem?

Cziczin

Posty: 13

 
Polecam domki letniskowe http://www.kolberg.pl i jeszcze dodatkowo dłuższe rejsy wędkarskie. W tamtym roku złowiłem największego dorsza, chociaż pierwszy raz miałem w dłoniach wędkę :) Śmiechu było sporo, a i drobny upominek dostałem :) Spędziłem w Grzybowie dwa tygodnie z rodzinką i ani chwili nie żałuję. Mam nadzieję przy najbliższej okazji tam wrócić.

qwed

Posty: 19

 
Domki letniskowe są fajne pod warunkiem, że nie są bardzo do siebie zbliżone. Wiadomo, czasami człowiek chce się pobawić. Polecam bardziej kemping lub namiot.

Luz i integracja na całego :)

France23

Posty: 20

 
Ja bym na twoim miejscu szybko rezerwował miejsce, nawet w najmniejszych miejscowościach. W tamtym roku na tydzień przed wyjazdem się obudziłem i niestety najfajniejsze noclegi były zajęte.

pmrm1

Posty: 25

 
Władysławowo, Kołobrzeg, Koszalin, Grzybowo to miejscowości, w których dotychczas wypoczywałem. Przyznam, że największy stosunek ceny do jakości ma Grzybowo.

Hmielek2

Posty: 21

 
W największych miejscowościach nadmorskich zawsze miałem problem z brudnymi plażami. Dopiero po wizycie w mniejszym miasteczku zrozumiałem, co to znaczy czysta plaża.

Szkolić23

Posty: 24

 
Wyjeżdżasz z rodziną i dzieckiem?

Wtedy obowiązkowo zainteresuj się domkami letniskowymi, z placami zabaw i dodatkowymi atrakcjami dla najmłodszych. Ja zawsze się boje wchodzić w tłum z dzieckiem, dlatego lepsze staną się stosunkowo mniejsze miejscowości.

Azazel412

Posty: 30

 
Według mnie nad morzem nie ma sensu wynajmować drogich hoteli. Zamiast tego świetne warunki oferują domki letniskowe w Grzybowie (http://www.kolberg.pl). Masz z tej miejscowości dostęp właściwie do całego Wybrzeża. Sporo ludzi tam wypoczywa, dlatego integracja występuje na wysokim poziomie.

Domki naprawdę luksusowe, w przyzwoitej cenie. Kompleks zamknięty, z darmowym parkingiem lub nawet polem kempingowym. Byłem tam w domkach i w namiocie. Przyznam, że za każdym razem poziom przyjęcia mnie zaskoczył.

camwe22

Posty: 15

 
Nad morzem wypoczywam co roku. Przyznam, że cała baza noclegowa ma przyzwoitą jakość. Hotele są jednak absurdalnie drogie, a w sezonie wręcz niedostępne. Tłumy straszne i stres o dziecko, przynajmniej wystąpił u mnie. Od tego przeżycia wolę jednak postawić na domki letniskowe.

Bwoy-Yo

Posty: 13

 
Grzybowo jest fajne. Niedaleko Kołobrzeg i Koszalin, kilkaset metrów do plaży, niskie lokalne ceny.

Nimert56

Posty: 19