Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

wakacje rodzinne all inclusive, gdzie się udać ?

wakacje rodzinne all inclusive, gdzie się udać ?

Co sądzicie o wyjeździe na wakacje rodzinne all inclusive? Znajoma opowiadała, że mnóstwo atrakcji dla dzieci i opieka. Orientujecie się, ile to trzeba więcej zapłacić za taki standard?

reklamos

Posty: 11

 
Też myślałam o takich wycieczkach all inclusive. Teraz coraz więcej organizatorów ma w swoich ofertach właśnie takie propozycje. To świetny sposób na urlop. Cenię aktywny wypoczynek :) a Wy?

merylk67

Posty: 13

 
Też myślałam o takich wycieczkach all inclusive. Teraz coraz wiecej organizatorów ma w swoich ofertach właśnie takie propozycje. To wyśmienity sposób na urlop. Cenię aktywny wypoczynek :) a Wy?

Jacuś

Posty: 17

 
Kapitalna sprawa, dlatego sami z czegoś takiego skorzystamy. Jedziemy z dziećmi, więc opieka w ramach wakacji rodzinnych all inclusive z całą pewnością się przyda. Nie wyobrażam sobie urlopu bez opieki :)

tadziu47

Posty: 15

 
Myślę, że też zdecydujemy się na taką formę. Z tego co widziałam, to teraz wakacje rodzinne all inclusive to zupełnie coś innego. Najbardziej raduje mnie fakt, że jest opieka do dzieci nawet, jeśli chodzi o wyjazd zagraniczny i zapewnione są najmłodszym atrakcje.

Oleczka1

Posty: 23

 
Nie wszędzie zapewniają wycieczki all inclusive. Mnie właśnie zależy na czymś takim w ramach pobytu. Nie należę do tych osób, które mogą wylegiwać się na piasku całymi dniami :)

wieslawek

Posty: 18

 
Super wakacje all inclusive clubmed.pl. Korzystaliśmy już dwa raz :) Jeżeli chodzi o standard w hotelach, to rzeczywiście niezmiernie wysoki. Są one zlokalizowane w rzeczywiście ślicznych miejscach. Obsługa na medal – wielojęzyczna.

znamsienatym

Posty: 18

 
Wiem, że taki urlop jest całkiem okej bo raz na takim byliśmy z dzieciakami i rzeczywiście nic niczego nie musieliśmy robić :) Tyle, że rzeczywiście trzeba za takie wakacje rodzinne all inclusive zapłacić sporo ;)

Facio

Posty: 24

 
A takie wycieczki rodzinne all inclusive to dokładnie co? Mąż szukał ofert na Malediwach, niemniej jednak nie wszystko okrutnie drogie i chyba nie będzie możliwości. Jak coś to piszcie, z jakim biurem spędziliście swoje egzotyczne wakacje. Może jednakże się uda :)

transerwis

Posty: 9

 
Ja podobnie. Mam zamiar w przyszłym roku skorzystać z wycieczek rodzinnych all inclusive. Ta forma coraz bardziej mi się podoba, zwłaszcza gdy czytam oferty. Wydać będzie trzeba, ale jak urlop to urlop.

Sarev22

Posty: 17