Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

wakacje rodzinne all inclusive, gdzie się udać ?

wakacje rodzinne all inclusive, gdzie się udać ?

Pilnie szukam organizatora wycieczek all inclusive. Chciałbym odwiedzić Azję, kwestia, że bardzo zależy mi na kompleksowej ofercie wraz z dużym wyborem atrakcji sportowych. Znacie coś?

mikuser

Posty: 8

 
W zeszłym roku byliśmy korzystaliśmy z wakacji all inclusive tutaj clubmed.pl. Świetny organizator głównie wobec tego, że doświadczony. Na rynku działają od 1950 roku, więc nie mieliśmy żadnych obaw. Sprawdzili się :)

Yuri20

Posty: 8

 
Sami przekonaliśmy się, iż to nie taka bezproblemowa sprawa wybrać się bez sprawdzonej oferty z dzieciakami na egzotyczne wakacje. Też uważam, iż nie ma to jak wakacje rodzinne all inclusive, a już tym niezwyklej z jakąś opieką :)

Wacław

Posty: 11

 
Jeszcze nie mieliśmy szanse korzystania z wakacji rodzinnych all inclusive, lecz jeżeli nie takie właśnie w tym roku, to nigdzie się raczej nie wybierzemy poza Europę. Zależy nam coś zwiedzić poza nią, lecz dwójka szkrabów to jednak obowiązek. Znaleźliśmy ofertę z opieką do dzieci, więc może będzie całkiem okej.

eX777

Posty: 20

 
Nam dziś marzy się egzotyka, zatem też takie oferty robią na nas wyjątkowe wrażenie. Pewnie też zdecydujemy się na wakacje rodzinne all inclusive, ponieważ to najwygodniejsza forma, jeśli jedzie się z dziećmi. Mamy w planach znalezienie jakiejś promocji :) Zobaczymy, co z tego wyjdzie.

Hmielek2

Posty: 21

 
Jak z dziećmi do egzotycznego kraju, to tylko wycieczki all inclusive. Na takich dbają nawet o specjalne menu dla maluchów, jakie z natury są wybredne i nie korzystają z lokalnej kuchni :) To poza tym o dużo bezpieczniejsze od stołowania się po restauracjach i pubach. No i zupełnie taniej wychodzi.

jirajamgo

Posty: 24