Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Organizator wycieczek do Madera

Organizator wycieczek do Madera

Dzień dobry. Interesuje mnie organizator wycieczek do Madera. Macie jakieś pomysły, kto mógłby sprostać moim oczekiwaniom?

Maciejoo

Posty: 13

 
Miałam wrażenie do niedawna, że wybrać biuro podróży to dziecinnie proste zadanie. W rzeczywistości chyba mnie ono przerosło, bo dopiero podpowiedzi znalezione na tym forum dyskusyjnym pozwoliły mi dokonać wyboru, w którym kierowałam się konkretnymi przesłankami. Na szczęście dobrze oceniłam biuro, w którym wykupiłam wycieczkę.

Dzięki za Wasze rady :)

Różyczka

Posty: 16

 
Wydaje mi się, że gdy ktoś chce przede wszystkim odpocząć po trudnym roku to może zastanowić się nad korzyściami, jakie będą w stanie zaproponować im wycieczki do Portugalii. Osobiście wybrałem ten kierunek wakacji i nie żałuję. Nie zapłaciłem wspólnie z żoną przesadnie wiele w biurze podróży, a ilość atrakcji, z którymi mieliśmy do czynienia była faktycznie duża.

Michaś

Posty: 18

 
Ciekawiło mnie niedawno, w jaki sposób wyglądają wycieczki objazdowe samolotem. Chcąc się przekonać po prostu poszłam do biura i zapytałam o wszystkie szczegóły. Byłam bardzo zaskoczona tym, jak wyczerpujące informacje otrzymałam. To się naprawdę ceni i zapamiętuje :)

Dzidzidek

Posty: 15

 
Odwiedziłem kilka biur podróży w Krakowie, zanim wybrałem to, które było w stanie sprostać moim oczekiwaniom. Nie mam nic do ukrycia, a więc także tego, że jestem bardzo wymagającym klientem. Chciałem najwyższy standard hotelu, podróż samolotem i niską cenę :)))

Knopek

Posty: 13

 
Mam wrażenie, że wycieczki do Gruzji wymagają naprawdę sporych umiejętności organizacyjnych od biura podróży. Przekonałem się o tym korzystając z oferty http://www.sjestatravel.pl, która jest znakomita. Mogę polecić te biuro absolutnie wszystkim, ponieważ podczas naszego pobytu zatroszczyli się właściwie o każdy szczegół.

Rekomenduję ich wybór – nie pożałujecie!

Aweeee

Posty: 25

 
W moim wypadku organizatora wycieczek do Gruzji znalazłam na podstawie rekomendacji, którą wystawiła jednej z firm koleżanka. Szczerze to bardzo bałabym się powierzyć los swoich wakacji jakieś firmie, o której nie miałabym żadnych informacji.

Ponadto bardziej polecałabym wybór doświadczonych biur, które działają na rynku od co najmniej kilku lat.

EKO-Chatka

Posty: 20

 
Wybierając biuro podróży na Twoim miejscu sugerowałbym się przede wszystkim jego renomą i doświadczeniem.

Kiepskim pomysłem jest wybór nowo powstałego biura podróży, które będzie niewątpliwie uczyć się na błędach, czym możesz się zdenerwować :)

gregcie@

Posty: 19

 
Mam kilka biur podróży w Krakowie, które zawsze odwiedzam przez wybraniem odpowiedniej wycieczki. Czasami praktycznie takie same pobyty potrafią być tańsze w jednym z biur podróży o nawet kilkaset złotych. Szanuję zarabiane pieniądze, więc zawsze staram się dokonać najbardziej racjonalnego wyboru.

67-kristoo

Posty: 21

 
Wydaje mi się, że gdy ktoś chce przede wszystkim odpocząć po ciężkim roku to może zastanowić się nad korzyściami, które będą w stanie zaproponować im wycieczki do Portugalii. Osobiście wybrałem ten kierunek wakacji i nie żałuję. Nie zapłaciłem wspólnie z żoną przesadnie dużo w biurze podróży, a liczba atrakcji, z którymi mieliśmy do czynienia była naprawdę ogromna.

@marcelko

Posty: 14