Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Azja indywidualne wakacje, warto ??

Azja indywidualne wakacje, warto ??

Witam gorąco, bo pytanie mam o Azję. Czy ktoś z was wybrał indywidualne wakacje i od czego w ogóle zacząć szukanie? Bardzo dziękuję za każde info.

Lechu-3-5-1

Posty: 11

 
Jak nurkowanie i te sprawy to tylko Tajlandia :D Miałem ostatnio dylemat, co wybrać, niemniej jednak dobrze, iż znajomi podpowiedzieli Phuket wyspę egzotyczną z naprawdę mega atrakcjami. Korzystałem z tej agencji turystycznej http://thailand-trips.pl.

bigstarr

Posty: 20

 
Polecam zdecydować się na tajskie wakacje. Jak macie doświadczenie w nurkowaniu to z całą pewnością będą to wasze niezapomniane safari w azji wakacje. Nie sądzę byście żałowali. Zdecydowanie lepiej jednak poszukać jakiegoś sprawdzonego organizatora niż działać na własną rękę.

Anno Domini

Posty: 7

 
Polecam zdecydować się na tajskie wakacje. Jak macie doświadczenie w nurkowaniu to z całą pewnością będą to wasze niezapomniane safari w azji wakacje. Nie sądzę byście żałowali. Zdecydowanie lepiej jednakże poszukać jakiegoś sprawdzonego organizatora niż działać na własną rękę.

ooops65

Posty: 21

 
To się mylisz, bowiem wiele jest ofert objazdowych typu Tajlandia birma wycieczki itp. Generalnie w tym regionie dają klientom na swobodę odpoczynku, więc można korzystać. Nie jest źle, jeżeli chodzi o ceny.

wolnomuur

Posty: 10

 
Oj widzę, że mamy w tym roku trend słonecznych wysp na wakacje :) Też jestem za, ale szukam jakiegoś biura, które może zaproponować mi więcej możliwości pod kątem wyboru planu urlopu. Nie mam zamiaru mieć zapchanego harmonogramu, żebym nie mógł poleżeć na plaży :p

mniszek56

Posty: 5

 
Nam zależy na czymś naprawdę bezpiecznym. Teraz tyle różnych historii się słyszy, że człowiek myśli o najgorszym. Mam nadzieję, że wakacje się udadzą, bowiem w planach od dawna była Tajlandia i Birma. To wycieczki, które nasza rodzinka koniecznie musi zaliczyć. W przeciwnym wypadku spać spokojnie nie będziemy mogli :D

Yuri20

Posty: 9

 
O Phuket nie zapomnijcie, bo tam po prostu trzeba być :) Nam ta wyspa egzotyczna choć dość popularna najbardziej utkwiła w pamięci. Oczywiście przede wszystkim z powodu krajobrazu, ale też gościnności :)

Fiflek

Posty: 8