Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Strona główna > Zdrowie a uroda > Fryzjerstwo > paznokcie w Krakowie, gdzie szukać ?

paznokcie w Krakowie, gdzie szukać ?

paznokcie w Krakowie, gdzie szukać ?

Macie swoją ulubioną manicurzystkę, u której wykonujecie paznokcie żelowe w Krakowie? Możecie podzielić się kontaktem?

kikiriki2k

Posty: 2

 
Jak chodzi o paznokcie żelowe w Krakowie to warto wybrać salon z dobrymi opiniami. Słyszałam dużo pozywtnych opinii od koleżanek o tym salonie https://salonmagja.pl. Jednak jeszcze u nich nie byłam. Jeśli skorzystasz z ich usług, daj znać jak było.

Mr Frog

Posty: 5

 
Wiem, że wiele osób teraz wykonuje paznokcie żelowe w Krakowie. Nie polecam Ci chodzić do osób, które nie prowadzą firmy. Najlepiej iść do salonu, gdzie pracują doświadczone stylistki.

jkiolek56

Posty: 11

 
Najlepiej sięgnąć z usług salonu, który wykonuje profesjonalne paznokcie w Krakowie. Należałoby popytać wśród znajomych, czy mają swój ulubiony salon.

Marioleczka

Posty: 2

 
Cześć, jak chce zrobić manicure hybrydowy w Krakowie to zazwyczaj patrzę na różne portale społecznościowe. Wiele salonów prowadzi teraz swoje fp.

Black_Riot

Posty: 12

 
Jak pragniesz mieć wykonany dobrze manicure hybrydowy w Krakowie, to wybierz salon, który może pochwalić się renomą. Nie polecam chodzić do fachowych kobiet.

urszulka

Posty: 10

 
Niesłychanie mnóstwo jest salonów, gdzie wykonasz manicure hybrydowy w Krakowie. Dobrze jest sprawdzić najpierw portfolio na stronie internetowej. Wtedy będziesz wiedzieć, czy dane prace Ci się podobają.

dominikk6

Posty: 3

 
Dzień dobry, w dzisiejszych czasach bardzo dużo osób wykonuje paznokcie w Krakowie. Najlepiej znaleźć stylistkę, która dobrze zna się na rzeczy.

Iwona3

Posty: 5

 
Cześć, jak chce zrobić manicure hybrydowy w Krakowie to przeważnie patrzę na inne portale społecznościowe. Sporo salonów prowadzi teraz własne fp.

amrmas22

Posty: 6

 
W ostatnim czasie wiele osób się poleca, jeśli chodzi o paznokcie w Krakowie. Może pożądane byłoby przejrzeć różne portale społecznościowe, aby dowiedzieć się, które manicurzystki są najbardziej polecane.

doprzodu67

Posty: 12