Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Strona główna > Zdrowie a uroda > Fryzjerstwo > Gdzie kupię kosmetyki na trądzik ?

Gdzie kupię kosmetyki na trądzik ?

Gdzie kupię kosmetyki na trądzik ?

Ostatnio klientki w mojej mydlarni, często wypytują mnie o glinki kosmetyczne. Przyznam, że sama o tym w ogóle nie słyszałam. Teraz już wiem czemu służy ten kosmetyk:) Może ktoś wie gdzie można coś takiego zamówić w hurtowej ilości?

iravau

Posty: 20

 
Mój salon urody od niedawna zaczął zamawiać kwas hialuronowy, maseczki, czy też olejek arganowy od marki www.biocosmetics-polska.pl i współpraca układa się nam bardzo sprawnie. Generalnie atutem tej firmy jest fakt, że w większości dysponują oni asortymentem pochodzenia naturalnego. Kosmetyki wolne od chemii i konserwantów są bardzo chwalone przez nasze klientki i nie mamy zamiary ich oszukiwać kupując tańsze zamienniki.

Kasiulak23

Posty: 15

 
Sama szukam aktualnie dostawcy, ale nie kosmetyków tylko narzędzi do realizowania różnorakich kosmetycznych zabiegów. Moja hurtownia znalazła już dostawcę kosmetyków i jest nim marka Biocosmetics Polska. Współpracuję z nimi od dłuższego czasu i mogę powiedzieć, że nie mam najmniejszego problemu, żeby znaleźć kupców na ich artykuły. Wysoka jakość, naturalne pochodzenie kosmetyków, szeroki wybór – to główne czynniki, które bym tutaj wymienił, jeśli chodzi o zalety marki.

Ania

Posty: 29

 
Niestety nie jest łatwo znaleźć na rynku kosmetyki zbudowane z ekologicznych, roślinnych składników. Jest sporo kosmetyków reklamowanych jako naturalne, ale to tylko chwyt marketingowy, bo w rzeczywistości zawartość roślinnych komponentów to u nich często 2-10 procent. Tymczasem powinno być grubo powyżej 90 procent, żeby można było mówić o kosmetykach ekologicznych. Także nie dajmy się oszukiwać ludzie!

Wojciech24

Posty: 24

 
Miałam sporo problemów z zaopatrzeniem w kosmetyki. Wielokrotnie zamawiałam do sklepu kremy od różnych dostawców. Jakoś nie miałam szczęścia do stałej współpracy, ciągle był z czymś problem, albo się opóźniali, albo z czasem podnosili ceny bez powodu, także tak to...

ombre070

Posty: 22

 
No tak, trudno jest teraz zdobyć dobrego dostawcę. To chyba w każdej branży, ale ja to odczuwam na swojej skórze właśnie jeśli chodzi o kosmetyki. Mój salon urody istnieje już kilka lat, a ciągle mam problem, żeby znaleźć producenta, z którym nie będzie problemów. Ale cóż trzeba szukać, bo kto szuka nie błądzi:)

yarofe

Posty: 19

 
Nasza firma aktualnie zamawia kosmetyki organiczne ze strony www.biocosmetics-polska.pl. Jeśli miałbym coś napisać, żeby zachęcić to powiem tylko tyle, że mają bardzo duży wybór kosmetyków, a więc wiele profesjonalnych toników, kremów, peelingów, jest w czym wybierać. Na duży plus zasługuje również kontakt i fakt, że ceny nie należą tutaj do szczególnie wygórowanych.

WalSystem

Posty: 13

 
Kwas salicylowy jeśli chodzi o walkę z trądzikiem sprawdza się bardzo dobrze. Jestem kosmetologiem i zdecydowanie polecam preparaty kosmetyczne, które posiadają stężenie kwasu od 1% do 2 %. Przeciwzapalne właściwości kwasu są potwierdzone i przyznam, że trochę brakuje preparatów, które by nam tym składniku bazowały.

Rambdalll

Posty: 17