Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Strona główna > Zdrowie a uroda > Fryzjerstwo > Kosmetyczka Rzeszów

Kosmetyczka Rzeszów

Kosmetyczka Rzeszów

Potrzebuję skorzystać z jakiegoś konkretnego, profesjonalnego liftingu. Podobno mezoterapia ampułkami jest bardzo dobra. Macie jakąś opinię z własnego doświadczenia, dajcie znać. Gdzie robiłyście taki zabieg?

Dzidzia

Posty: 10

 
U mnie po fotodepilacji już po pierwszym zabiegu było widać efekty. W sumie to trzeba zrobić tak jak zalecają w seriach, natomiast wyższe to od maszynki ;) Moje zadowolenie teraz nie ma granic. Dziewczyny nie ma się nad czym zastanawiać, tym bardziej iż jest to bezpieczny zabieg, który w ogóle nie boli :) Czuję się teraz o wiele lepiej. Golenie, woskowanie, kremowanie to istna udręka.

Julian

Posty: 13

 
Po ciąży owszem mogą stać się okropne i też takie właśnie mam na brzuchu i udach. Podobno działanie lasera frakcyjnego potrafi wykonać niemałe wrażenie ;) Mąż mówi, że marudzę i on akurat nie widzi żadnego problemu, niemniej jednak mnie cholernie przeszkadzają rozstępy. Pozyskam się i podejmę w końcu decyzję o ich usunięciu profesjonalną metodą w gabinecie.

Rafałek34

Posty: 14

 
Jeśli zależy wam na profesjonalnych i bezpiecznych zabiegach odmładzających skórę, to polecam laser frakcyjny. Tutaj z powodzeniem można korzystać z każdego zabiegu, bo to sprawdzony gabinet http://www.pracowniawdzieku.pl/laser1.htm. Też długo szukałam dobrej kosmetyczki, dlatego wiem, co to znaczy nie wiedzieć, gdzie się udać. To miejsce szczerze polecam.

francuzz

Posty: 14

 
Po ciąży owszem mogą stać się okropne i też takie właśnie mam na brzuchu i udach. Podobno działanie lasera frakcyjnego potrafi zrobić niemałe wrażenie ;) Mąż mówi, że marudzę i on akurat nie widzi żadnego problemu, ale mnie cholernie przeszkadzają rozstępy. Zdobędę się i podejmę w końcu decyzję o ich usunięciu profesjonalną metodą w gabinecie.

foken

Posty: 24

 
Koleżanka korzystała z klapp clinical care, też muszę :) Od razu zauważyłam różnicę. Naprawdę muszę niezwyklej przemóc się do tych nowych metod. Też radzę :)

GIZIU

Posty: 27

 
Nie zapominajmy jednak o poniektórych przeciwwskazaniach, bowiem skutek może być marny. Przed zabiegami laserem frakcyjnym nie można się opalać, to wiem na pewno :)

hamllet

Posty: 13

 
Nie do końca byłam przekonana co do tego rodzaju zabiegów, natomiast po tym jak udałam się na endermologię w rzeszowie i zobaczyłam, co tak naprawdę straciłam przez lata braku pewności, mam dług wobec innych. Polecam, bowiem moja skóra w końcu zaczęła wyglądać po dwóch ciążach tak, jakbym w nich nie chodziła :) Mogę podesłać na priv zdjęcia, same ocenicie.

Bankowy

Posty: 16

 
Uważam z własnego doświadczenia, że my panie za rzadko korzystamy z takich jakościowych zabiegów. Dlatego co niektóre z nas podchodzą do nich jak do jeża :) Nie tak dawno przekonałam się o skuteczności mezoterapii ampułkami. Świetna sprawa. Nie wyobrażam sobie tylko domowych sposobów.

dof77

Posty: 15