Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Strona główna > Zdrowie a uroda > Fryzjerstwo > Proszę o namiary na klinikę kosmetyczną !

Proszę o namiary na klinikę kosmetyczną !

Proszę o namiary na klinikę kosmetyczną !

Hej, jestem Tomek i może mało jaki facet prosi laski o radę, lecz ja muszę. Wiem, że znacie się na urodzie i wobec tego proszę polećcie mi jakiś salon czy coś, gdzie usuwają włosy w Łodzi. Nawet kumple się śmieją, że jak małpa wyglądam, natomiast laski się brzydzą jak mnie widzą…

45@54

Posty: 18

 
Ahoj Koleżanko!

Jeśli to by była prawda, że siłą myśli da się rozkazać buzi i pryszczom aby się dogadały i pryszcze zrobiły sobie wolne, to ja bym wyglądała cudownie. Prawda jest jednakże taka, że tak się nie da. Wystarczy jednakże wziąć się za siebie, albowiem to szkoda czasu na gadanie czy płacze. Ja poszłam do Sthetica’y w Łodzi, po miesiącu miałam buzię tak cudną jak nigdy uprzednio w życiu. Czuję się jakby mi ktoś darował drugie życie. Nie wiem czy jedynie ten salon jest taki cudny, ale w razie czego przesyłam linka http://www.sthetica.pl Trzymaj się i nie przestawaj walczyć!

Fanatyk

Posty: 23

 
Nie jestem w stanie doradzić Ci nic więcej niż odwiedziny w dobrej klinice. http://www.sthetica.pl to jest stronka dobrej kliniki, gdzie odchudzają, upiększają i wszystko po kolei. Moja koleżanka tam była. Nie widziałam jej 3 miesiące, bowiem byłam na pracach za granicą. Jak wróciłam ona była szczuplejsza i piękniejsza, na tyle, że aż jej nie poznałam na ulicy! Ona na początku się śmiała i nic nie chciała małpa powiedzieć :P ale potem się przyznała, że gdyby nie ten salon to by tak nie wyglądała. Ja jak nazbieram trochę kasy to też pójdę.

Dagmara87

Posty: 19

 
Siemaneczko, niesłychanie lubię dzielić się radami, tym niezwyklej jak faktycznie znam się na temacie, albo jak mam coś znaczącego do przekazania. Właśnie tak jest w tym momencie. Szukasz dobrego salonu w naszej łódce zaś ja taki znam, ha! http://www.sthetica.pl tutaj masz adres bezpośrednio do zabiegów. Poczytaj sobie co one robią. Każdy z nich jest dla innego stanu skóry, na pewno któryś też będzie dla ciebie odpowiedni. A sam salon jest bajkowy i zawsze pomocny, więc się nie masz co obawiać.

LOOKAS1989

Posty: 22

 
Ogólnie ja nie lubię polecać czegoś, albowiem wiadomo, że każdy z nas jest inny, ma inne potrzeby i oczekiwania, ale kurcze not ten salon muszę polecić, albowiem jest rzeczywiście super! www.sthetica.pl tu masz informację jak tam dojechać. Czemu ten salon? No po prostu full profeska, wyszłam totalnie odmieniona, po zabiegu który już znałam. W tym gabinecie robią to jednakże jakoś inaczej i wyglądam o dużo lepiej niż po zabiegach w poprzednich. Potem poszłam jeszcze na depilację. Panie są miłe i cudowne.
Pozdrawiam :**

Śmieszek

Posty: 17

 
Powinnaś zajrzeć do tego salonu na wydawniczej jak jesteś z Łodzi. Ja jak idę to właśnie tam, bowiem tam po pierwsze: najlepiej jestem traktowana, po drugie: ceny są przystępne, po trzecie: jest wysoka jakość zabiegów i miła, przyjazna obsługa. Może i są doskonalsze salony, natomiast ja nawet nie mam po co szukać, bowiem póki co lepszego niż ten u nas w mieście nie odszukałam. Po prostu zakład na 5+ ;-) Trzymam kciuki, abyś się poczuła lepiej i lepiej wygląda, tak jak pragniesz, Amen! :)

kadajo

Posty: 17

 
Niezwykle, natomiast to baaardzo zapraszam Ciebie do http://www.sthetica.pl tej kliniki. Mój cellulit to przeszłość, a wyglądał on już na rzeczywiście zaawansowane grudki! Zabiegi są drogie, natomiast działają a dodatkowo są przyjemne :) Nie żałuję ani jednej wydanej złotówki w tym salonie. Panie są super, mądre, kochane i zwyczajnie aż się nie chce stamtąd wychodzić! :) Niezwykle będę trzymała kciuki, żebyś się dobrze czułą i mogła dobrze wyglądać - jak sobie jedynie zachcesz!
Pozdrowienia od Kamili z Łodzi.

Kasiulak23

Posty: 15

 
Od pewnego czasu chodze do takiego salonu, gdzie Panie są cudowne a po każdej wizycie wyglądam lepiej. Nawet zważając na to, iż dziś dłużej siedzę w pracy, bo do mojej firmy dołączyła inna i mamy prawdziwy zawał pracy i nadgodziny. www.sthetica.pl tu masz kontakt do tego salonu. O ile ze mną zrobili takie cuda, to z Tobą na pewno też dadzą sobie radę :) Musisz tylko się zrelaksować i spróbować wykonać coś tylko dla ciebie. Trzymaj się ciepło i nie daj się pogodzie :))

Jooozek

Posty: 16