Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Strona główna > Zdrowie a uroda > Fryzjerstwo > Zabiegi laserowe w łodzi

Zabiegi laserowe w łodzi

Zabiegi laserowe w łodzi

Cześć dziewczyny. Chciałabym poznać wasze opinie o depilacji laserowej. Czy to się opłaca i czy znacie sprawdzone salony kosmetyczne pomagające w trwałym usunięciu owłosienia.

Ukilo00

Posty: 17

 
Miałam straszne rozstępy, po zaniedbaniu ćwiczeń fizycznych i też mi się trochę przytyło. Oxybrazja, czyli mikrodermabrazja tlenowa mi pomogła, praktycznie natychmiast.

polmar

Posty: 21

 
W www.bodykarma.pl miałam pedicure i pani z salonu namówiła mnie na wyszczuplenie falami radiowymi, bo ciągle podczas rozmów narzekałam na kształt swojego ciała :) Przyznam, że po zabiegu odczułam wyrównanie talii, pośladki się trochę podniosły. Cena jest więcej niż do zaakceptowania. Szkoda było nie skorzystać i jestem bardzo zadowolona z wyniku. Medycyna estetyczna w tym salonie ma potencjał.

nighthaze

Posty: 26

 
Dziewczyny, polecam wam uczestnictwo w targach Beauty Forum. Naprawdę można poznać super zabiegi i urządzenia medycyny estetycznej i później szybko zainwestować w poprawę wyglądu.

45@54

Posty: 19

 
Bezkonkurencyjną ofertę pod względem mezoterapii tlenowej posiadają w salonie www.bodykarma.pl. Korzystałam tam też z epilacji laserowej i regularnie chodzę na pedicure. Zdążyłam się zaprzyjaźnić z obsługą :) Naprawdę zdolni ludzie. Widać, że podchodzą do ciebie z pasją, a nie „za karę”.

Anielkka

Posty: 18

 
Depilacja laserowa działa cudownie, bo niszczysz laserem cebulkę włosa. W salonie muszą umieć dobrać tylko optymalną moc urządzenia.

DJboutit2

Posty: 18

 
Najpierw, jak coś przeprowadź zabieg próbny i zobacz, jak na ciebie działa, a później wykup, np. depilację na resztę ciała. Ja tak testowałam salony kosmetyczne i według mnie to jedyna rozsądna opcja.

jonek91

Posty: 22