Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Strona główna > Zdrowie a uroda > Fryzjerstwo > Dobry fryzjer katowice

Dobry fryzjer katowice

Dobry fryzjer katowice

Musze pójść do naprawdę dobrego fryzjera w Katowicach, który zaradzi coś na moje rzadkie i włosy. Jak macie podobny problem, piszcie. Nie będę sama w problemie.

jarcio00

Posty: 6

 
Teraz makijaż permanentny w Katowicach to żaden problem. Ale wiadomo, że należałoby dowiedzieć się nieco więcej na temat salonu kosmetycznego, w jakim chcemy go zrobić. Powiem tak, że im więcej informacji o usługach, tym dla nas bezpieczniej. Też tak szukałam :)

Makus16

Posty: 15

 
Przy trądziku owszem przyda się dobra kosmetyczka w Katowicach, ale też dieta. Sama wiem, że jest niezwykle ważna. Spróbuj skontaktować się z profesjonalnym dietetykiem. Na takiej konsultacji dowiesz się bardzo wiele istotnych rzeczy.

Sarenka

Posty: 17

 
Ja chodzę tutaj http://www.stepienkosmetyka.pl. Nie miałam nigdy żadnych problemów z tym, żeby mnie tu zrozumiano, co oczekuję. Bardzo dobry fryzjer w Katowicach na poziomie.

Lalka

Posty: 16

 
Odszukałam dobrego fryzjera w Katowicach. Można zaufać. Tu nie ma, że się tak nie da. Zawsze doradzi. To salon, do jakiego nie mam obaw chodzić. Uprzednio zawsze miałam obawy czy będzie okej. Pamiętam raz, jak swoje musiałam odcierpieć poprzez około miesiąc. Niefajna sprawa. Zaufany fryzjer jest faktycznie niezbędny.

Yuri20

Posty: 9

 
Podoba mi się pomysł z makijażem permanentnym. Sprawdzałam w Katowicach robią go w wielu gabinetach. Ale żebym była pewna, to jednak potrzebuję zdecydowanie więcej informacji. Chyba po prostu udam się do salonu, żeby porozmawiać

Facio

Posty: 24