Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Strona główna > Ciekawostki > Gry Online > my cafe poziom, poszukuję!

my cafe poziom, poszukuję!

my cafe poziom, poszukuję!

Znacie stronę o grze my cafe z prawem, jakie sprawią, że będę mógł się szybciej rozwijać i więcej zarabiać pieniędzy? Nie mogę niczego takiego na nieszczęście odnaleźć.

Nikotymmm

Posty: 2

 
Gra wygląda naprawdę ciekawie i chyba sprawdzę jak się w nią gra. Lubię tego typu symulacje, dlatego nie zaszkodzi żeby sprawdzić czy ta spełni moje oczekiwania.

Gruamer

Posty: 18

 
Gier jest niezmiernie wiele, niemniej jednak akurat my cafe darzę dużą sympatią. Od dawna gram w tę grę i powoduje mi to wiele przyjemności, zatem chętnie polecam ją innym. Trzeba się naturalnie skupić, trzeba korzystać z poradników, niemniej jednak z biegiem czasu takie granie jest o wiele prostsze. Można uzyskiwać o wiele doskonalsze efekty własnej pracy.

mazi1991

Posty: 15

 
Nie mam pojęcia czy są do my cafe kody, albowiem gram rzadko. To, co mam mi wystarcza także trzeba byłoby zbadać wszystko na stronie internetowej, która grę niezwykle dokładnie opisuje. Wiem, że można tam odnaleźć wiele poradników i trików, wobec tego każdy coś dla siebie znajdzie.

Rico

Posty: 17

 
Na stronie poświęconej grze moja kawiarnia są przepisy różnego rodzaju. Może to być herbata, kawa i wiele innych. Im dłużej się gra tym więcej się o takiej grze wie, dlatego warto korzystać z dostępnych poradników. Skoro można sobie w łatwy sposób pomóc to korzystajmy z okazji. Będziemy wtedy w grze o wiele lepsi niż teraz.

Marioleczka

Posty: 8

 
O tym jak zdobywać w my cafe prezenty odszukacie informacje na stronie internetowej https://my-cafe.pl. tam są wszystkie poradniki, triki i inne ciekawe rozwiązania do gry.

Kobitka22

Posty: 5

 
Ta gra ma swoje wady i zalety. Trzeba się skupić na graniu i poświęcić sporo czasu, a wtedy na pewno pojawią się efekty, które nas zadowolą i zmotywują.

mattoid1973

Posty: 4

 
Jeśli chodzi my cafe i przepisy to jest jakaś strona gdzie można to wszystko znaleźć. Nie korzystałem z niej jeszcze, ale widziałem, że tam wszystko jest to opisane. To strona stworzona właśnie do grania w tę super grę.

Marti

Posty: 9