Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Baltic cruise ports, proszę o polecenie ?

Baltic cruise ports, proszę o polecenie ?

Interesuje się ktoś tematem Scandinavian cruise tours i wie gdzie można odnaleźć ciekawe fotografie? Mam zamiar stworzyć taką stronę internetową i chce legalnych zdjęć na nią.

Adi666

Posty: 1

 
Kupuje takie zdjęcia, bo to dla mnie o wiele bardziej opłacalne. Po co ma się zastanawiać czy ściągnięte za darmo zdjęcie można wykorzystać na stronie? Bywa z tym bardzo różnie, dlatego lepiej będzie się zabezpieczać. Wtedy wiem, że nie grożą mi żadne kary czy blokady strony internetowej, którą prowadzę.

wawrzyn56

Posty: 2

 
Tematyka Scandinavian cruises jest bardzo popularna, dlatego polecam stronę internetową https://www.stockpressphoto.eu/tag/452/baltic-cruise-ports, na której wszystko, co Was interesuje się znajduje.

transerwis

Posty: 15

 
Raczej problemów ze znalezieniem takich zdjęć nie będzie. Oczywiście wszystko jest zależne od tego, czego ktoś się spodziewa? Na pewno za dobrej czy bardzo dobrej, jakości zdjęcia trzeba zapłacić. Z drugiej strony, jeśli ktoś tworzy stronę internetową, na której chce w przyszłości zarabiać to trzeba na początku trochę zainwestować.

ciumar1

Posty: 10

 
Jakiś czas temu poszukiwałem takich fotografii, lecz nie mogłem odnaleźć. Może coś źle wpisywałem? Sami nie wiem, lecz chętnie zobaczę, co proponujecie i tam sobie wejdę.

Yuri20

Posty: 5

 
Osobiście interesują mnie fotografie o tematyce Northern Europe cruises i często przeglądam Internet w ich poszukiwaniu. Jest ich faktycznie mnóstwo do wyboru.

wislaczekkk

Posty: 18