Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

najlepsze usługi ślubne

najlepsze usługi ślubne

Szukamy z moim przyszłym mężem śmiesznych gadżetów na ślub, żeby trochę rozluźnić atmosferę. Jakie znacie? Gdzie szukać takich pomysłów? Mam na myśli takie rzeczy jak kartka na podeszwie butów w stylu – help me ;D czy coś takiego.

Nikusinski23

Posty: 10

 
Oj ja to się nie orientuję, bo temat ślubu to jeszcze dla mnie odległa sprawa. Póki co jeszcze nad tym nie myślimy z chłopakiem. Zobaczymy jak się życie potoczy.

nighthaze

Posty: 25

 
Takich ciekawostek i nowinek ślubnych to bardzo dużo się przewija na blogu ślubnym -https://slubi.pl/blog. Ja tutaj znalazłam wiele cennych porad zwłaszcza dotyczących różnych dodatków do sukni ślubnej. Fioletowe szpilki to był właśnie pomysł z tej strony.

Intro_69

Posty: 24

 
Ja to regularnie przeglądam sobie blog Slubi -https://slubi.pl/blog. Jeden z największych w necie. Do wesela mam jeszcze pół roku ponad, ale już trzymam rękę na pulsie, jeśli chodzi o nowinki ;] Dowiedziałam się na przykład wczoraj, że od nowego roku będzie można wziąć ślub cywilny w dowolnym miejscu, nie tylko w urzędzie! I już zaczynam kombinować z mężem jakieś ładne miejsce z widokiem, w stylu amerykańskich filmów...;-)

Biforr23

Posty: 24

 
Hej cześć! Znam tę atmosferę przygotowań do ślubu bardzo dobrze, by myśmy się hajtali w czerwcu, więc jestem jeszcze na świeżo. Ogólnie to jak szukaliśmy orkiestry, sali i tak dalej to przekopałam cały internet zbierając informacje. Dużo ciekawych wpisów o samych przygotowaniach i konkretnych firmach znalazłam na blogu https://slubi.pl/blog. Z tego co widzę to jest to jeden z największych blogów tego typu....liczba lajków na fejsie – kilkanaście tysięcy.

Marynek56

Posty: 21

 
Mnie to ciekawi najbardziej ile kasy uda nam się zebrać ;) Będzie 150 gości około, więc trochę tych pieniędzy powinno wpaść. Zobaczymy czy nasi goście mają gest, czy to skąpiradła...:P

DJboutit2

Posty: 17

 
My to mamy w planie zrobić wesele w górach, ale nie wiadomo co z tego wyjdzie. Jednak to się wiąże z całą operacją logistyczną, załatwianiem, dojazdem, noclegiem no i kosztami, ale trzymajcie kciuki, żeby się udało!

yarofe

Posty: 19

 
Dobrym miejscem do szukania usługodawców na wesele jest serwis https://slubi.pl/blog. Tu masz wizytówki firm z całego kraju. Są też oceny, certyfikat gwarancji jakości w branży ślubnej, także są to firmy zweryfikowane i sprawdzone. Życzę szczęścia na nowej drodze życia!

pawelbin

Posty: 21