Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Strona główna > Dom i ogród > Meble Drewniane > projektowanie wnętrz w szczecinie, oferta

projektowanie wnętrz w szczecinie, oferta

projektowanie wnętrz w szczecinie, oferta

Mamy w planach indywidualny projekt kuchni. Może orientujecie się, jaka firma w Szczecinie jest godna uwagi. Nie chcielibyśmy zlecić prac komuś, kto nie ma większego doświadczenia w tym zakresie.

demonn

Posty: 9

 
Dam wam od razu dobrą radę, żeby nie kusić się na oszczędności. Jeśli chodzi o projekty kuchni na wymiar, to w Szczecinie jest jedna bardzo znana i ceniona firma. Polecam ich, bo sam korzystałem https://conceptforhome.pl/projekty-wnętrz. Robili poprawki po poprzednikach :(

jacor

Posty: 13

 
Fajnie, że polecacie tutaj usługi projektowania wnętrz w Szczecinie. Mnie zależy na projekcie całej kawalerki, która koniecznie musi być funkcjonalna. Później chcę ją wynajmować.

Kitas

Posty: 10

 
Ja też należę do osób, jakie lubią mieć swój udział w aranżowaniu domu. Nareszcie doczekałam się swojego, więc tym niezwyklej miło jest takie gniazdko urządzać. Widziałam już całkiem mnóstwo interesujących propozycji dotyczących nowoczesnych kuchni na wymiar w Szczecinie.

Umber5

Posty: 14

 
Dopóki nie zdecydowaliśmy się na meble kuchenne na wymiar, nie miałam pojęcia, iż przebywanie w kuchni może być taką przyjemnością. Projekt dotyczył całej kuchni. Udało się dokonać wręcz cudu ;) super, iż trafiłam na projektanta, który w Szczecinie raduje się dobrymi opiniami.

Riko64

Posty: 4

 
Mnie podobają się minimalistyczne aranżacje i dlatego przeglądam je najczęściej. Meble kuchenne, na jakie się zdecyduję, koniecznie muszą być funkcjonalne. Interesują mnie wszelkie praktyczne systemy. Co ważne, muszę mieć pewność, że projektem zajmie się dobra firma ze Szczecina.

Andzia

Posty: 24