Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Strona główna > Turystyka i sport > Naturalna Kulturystyka > Sprzęt na siłownię

Sprzęt na siłownię

Sprzęt na siłownię

Jakie marki sprzętu sportowego możecie z czystym sumieniem polecić do domowej, bardziej amatorskiej siłowni? Nie potrzebuję wielkiego zaplecza, ale czegoś po prostu trwałego, bo szczerze to nie chce mi się ciągle powtarzać podobnych zakupów.

Pikusiński

Posty: 5

 
Dobierałem sporo gumowych elementów, żeby ułatwić bujanie na drążku od k-sport.com.pl i do tej pory mam. Już spokojnie rok mija, a wyglądają bardzo dobrze, nie niszczą się zbyt szybko i myślę, że wrócę do ich sklepu jeszcze kilka razy.

ciumar1

Posty: 16

 
Nie wiem, czy trwała ingerencja w ściany to taki dobry pomysł. Teraz nawet w nowoczesnym budownictwie drążek ci może wypaść po prostu. Jak już masz ćwiczyć to tylko na wyciągach stacjonarnych. Bezpieczeństwo przede wszystkim.

CHatka-eKo

Posty: 7

 
Nie ma postępu niestety bez zwiększania obciążeń. W kalistenice też to możesz zastosować, zamiast katowania wielu powtórzeń.

NanoPIK

Posty: 23

 
Ze względów czasowych musiałem przejść na trening domowy. Uczy systematyczności, chociaż sam nie wiem, czy domowa siłownia jest lepsza od klasycznej.

Iwona3

Posty: 16

 
Wiesz, jak budujesz konkret sylwetkę to musisz ćwiczyć codziennie. Trening i dieta oczywiście. Więc zaplanowanie treningu w domowych warunkach to niezbędnik zawodowca, krótko mówiąc.

pawel253

Posty: 12

 
Drążku tylko nie montuj w drzwiach, bo kontuzja gwarantowana. Stacjonarne odpowiedniki trochę droższe, ale o niebo bezpieczniejsze.

Zlomex

Posty: 17