Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Strona główna > Turystyka i sport > Naturalna Kulturystyka > Sprzęt na siłownię

Sprzęt na siłownię

Sprzęt na siłownię

Hej! Modlitewnik i ławeczka będę chciał sobie do mojej domowej siłowni zamówić. Gdzie się kalkuluje zamówienie złożyć? Macie jakieś sprawdzone sklepy online z takimi akcesoriami w rozsądnej cenie i dobrym standardzie?

Posty: 3

 
Jeśli już kupowałem cokolwiek do ćwiczenia w domu to raczej w hipermarketach, można zaoszczędzić jeśli trafi się akurat na jakąś promocję. Zazwyczaj w tych dużych sklepach mają osobny dział akcesoriami do sportu.

Emuuu22

Posty: 4

 
Ogólnie teraz te duże kluby sportowe i siłownie nie są jakieś super drogie, ale najgorzej to jest się tam w ogóle wybrać...tutaj traci się najwięcej energii i czasu. Jeśli ktoś ma siłownię u siebie w domu czy mieszkaniu to naprawdę duży komfort.

Adi666

Posty: 24

 
Jest na stronie k-sport.com.pl bardzo dobrej klasy sprzęt do siłowni ale też do sportów walki. Sam mam w planie zamówić tutaj rękawice i worek bushido. Póki co kupowałem tutaj drążek ścienny i sobie chwalę. Porządna jakosć materiału łątwy wygodny montaż szybki kontakt z obsługą.

pieknalala

Posty: 10

 
Wiadomo że dużo zależy od tego jak będzie się używało konkretnych ławeczek i drążków. Jak ktoś waży 70-80 kg a jak ktoś ma 120-140 kg wagi to jednak będzie miało wpływ na trwałość sprzętu...

Miluśkooo2

Posty: 16

 
Ja to marzę o worku bokserskim, chętnie bym poćwiczył cios ;) Ciekaw jestem jak wygląda montaż takiego ciężkiego worka, ile to w ogóle potrafi ważyć, ktoś wie?

Marti

Posty: 11

 
Do treningu to wystarczy zwykły trzepak na podwórku, chociaż wiadomo że zimą to się za dużo nie potrenuje jak na dworze będzie minus 20 :) Ale jak najbardziej w drążek to bym chętnie zainwestował do siebie do siłowni w garażu,brakuje mi podciągania, bardzo mnie te ćwiczenie ogólnie wzmacniało.

Anno Domini

Posty: 5

 
Dla mnie takim must have jeśli chodzi o wyposażenie siłowni zawsze jest była i będzie ławeczka do wyciskania na plecach. To mnie najbardziej kręci, lubię się poprawiać i brać na gryf coraz więcej. Moje ostatnie PB to 110 kg także już myślę, że wstydu na mieście nie ma ;P

Yuri20

Posty: 5

 
Teraz to szukam do siebie do siłowni w piwnicy jakiś twardszych materaców czy innych dobrze amortyzujących rzeczy. Z czego korzytacie żeby zrzucić sztangę z obciążęniem na ziemię? Macie jakieś fajne patenty żeby niczego nie uszkodzić?

Dragon

Posty: 11

 
No hejo ;) Zawsze lepiej się jakkolwiek ruszać niż nic nie trenować. Ja jestem za każdą formą aktywności, niech to będą nawet zwykłe kije do nordic walingu i spacery po pół godziny dziennie – i tak człowiek będzie zdrowszy niż osoba która nie rusza się wcale tylko siedzi wieczorami przed tv.

pawel253

Posty: 16