Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Strona główna > Sprzęt elektroniczny > Netbooki > bezpieczny program do katalogowania skarbów

bezpieczny program do katalogowania skarbów

bezpieczny program do katalogowania skarbów

W jaki sposób, bezpiecznie przechowywać informacje na temat posiadanych wartościowych przedmiotów. Mam tutaj na myśli głównie biżuterię. Są specjalne, bezpieczne, strzeżone hasłem katalogi do takich rzeczy?

Black_Riot

Posty: 13

 
Zacząłem od miesiąca sobie przeglądać co ja mam wartościowego w domu tak naprawdę i w sumie wyszło trochę rzeczy. Jest parę obrazów, są jakieś zegarki, trochę biżuterii, trochę drogiej porcelany...Zastanawiam się nad zakupem licencji na program SEJFSOFT -www.sejfsoft.pl. Dużo pozytywnych opinii słyszałem na temat tej apki. Zobaczymy. :) Hej!

gumisiek45

Posty: 15

 
Wiem, że mój kolega prowadzi sobie takie archiwa z wartościowymi przedmiotami, a on akurat ma trochę takich różnych – perełek. Obrazy, książki, wazy, porcelanę...miłośnik sztuki.

Worms

Posty: 21

 
A można gdzieś znaleźć darmowe programy tego typu właśnie? Czy jednak lepiej jest zapłacić za taką aplikację i mieć święty spokój? Jak uważacie?

Wielkii3

Posty: 18

 
No cześć, ja osobiście mógłbym polecić taki program jak SEJFSOFT, dostępny na www.sejfsoft.pl. Korzystam z niego od miesiąca, już większość rzeczy sobie wklepałem do bazy. Wbrew pozorom nie była to męcząca robota. Można też zlecić firmie, żeby oni skatalogowali. Jak tam wolisz. Pozdr.

firunter

Posty: 14

 
Chciałbym coś polecić, ale nie mam w ogóle rozeznania w takich stricte informatycznych kwestiach. Pewnie bym się bał programu i bym już wolał zapisywać jakoś ręcznie;)

LKC00

Posty: 18

 
Oj nie będę tutaj dobrym doradcą ;/ Słabo się orientuję w takich informatycznych rzeczach, ja to jeszcze jestem z czasów pióra i papieru, z innej epoki zupełnie ;P

Rrobo159

Posty: 19