Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Strona główna > Sprzęt elektroniczny > Netbooki > Serwis laptopów Asus, polecicie firmę ?

Serwis laptopów Asus, polecicie firmę ?

Serwis laptopów Asus, polecicie firmę ?

Jeśli możecie polecić wiarygodny skuteczny serwis laptopów Asus, będę wdzięczny ;) Zależy mi na jakiejś firmie, która działa na rynku od lat. Jak macie kogoś sprawdzonego, dajcie znać.

krysian6

Posty: 9

 
Wylana herbata na laptop. Byłam kompletnie załamana. Oddałam sprzęt do serwisu laptopów HP i po sprawie. Więcej nerwów niż co warte. Ale nie piję już przy laptopie :)

Lupusx

Posty: 13

 
W moim przypadku natknąłem się już dwa razy na niezłych pseudofachowców odnośnie serwisu laptopów Asus. Tak szukałem taniego serwisu, ale przecież nie za darmo. Trzeba uważać, gdzie oddaje się sprzęt do naprawy, znać procedury takich usług, żeby się nie przejechać. Nieznany serwis choćby za darmo :) odpada.

qbencjusz

Posty: 13

 
Dla mnie ma być niedrogo. Wiem, że niektórzy usługodawcy po prostu przesadzają z cenami. Porządny serwis laptopów Asus nie zrujnuje ci budżetu ;)

piekniśś

Posty: 13

 
To rzeczywiście skuteczny serwis laptopów Asus, ale nie tylko tą markę serwisują http://komputerytopserwis.pl. Mój laptop dostał drugie życie w tym miejscu, polecam, bowiem to fachowcy.

HalskiPL

Posty: 16

 
Mają wiele pozytywnych opinii i wobec tego też skorzystałem z tego serwisu laptopów Samsung. Poza tym nie są drodzy w porównaniu z innym serwisami. No i dają długie gwarancje.

Iunae_Milt

Posty: 15