Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Strona główna > Sprzęt elektroniczny > Odtwarzacze MP3 > Zna ktoś firmę, która przegra kasety vhs na dvd?

Zna ktoś firmę, która przegra kasety vhs na dvd?

Zna ktoś firmę, która przegra kasety vhs na dvd?

Witajcie, robiąc porządek na strychu znalazłem kilka starych lecz niezmiernie wartościowych dla mnie i mojej rodziny kaset vhs. Na nieszczęście ani ja ani nikt z moich znajomych nie posiada odtwarzacza vhs. Czy istnieje opcja aby to jakoś odtworzyć na komputerze lub przegrać na płytę cd lub dvd?

Uleczek4

Posty: 18

 
Poszukuję analogicznej usługi, proszę o polecenie sprawdzonej firmy, jaka nie zepsuje mojej kasety. Raz już się tak stało dlatego też nie mam zamiaru korzystać z usług amatorów. Jestem w stanie dobrze zapłacić za wysoką jakość nagrania. Słyszałem, że obraz można troszkę naprawić dlatego też liczę na pomoc profesjonalistów.

Yab

Posty: 27

 
Sam zastanawiam się jak utrzymać w porządnej formie własne rodzinne pamiątki, które były nagrane w czasach naszej młodości. Słyszałem, że można przegrać kasety vhs na dvd. Czy ktoś się orientuje gdzie można takie coś zrobić?

Pilnie mi na tym zależy dlatego też proszę o odpowiedzi.

NeCr0

Posty: 24

 
Kiedyś troszkę szukałem na temat w Internecie natomiast ciężko było cokolwiek innego odnaleźć natomiast może dzisiaj to się zmieniło. Ja nagrałem kamerą po tym jak puściłem w odtwarzaczu. Jakość troszkę nie do końca wspaniała natomiast zawsze mona zachować pamiątkę na długie lata. Jakbyś odnalazł coś to proszę podaj dane.

pawelbin

Posty: 21

 
Na kilku forach internetowych zalazłem dużo pozytywnych opinii na temat oferty firmy www.vhs24.pl. Osobiście jeszcze z niej nie korzystałem lecz zabieram się za to. Niedługo zbliża się rocznica ślubu moich rodziców i myślę, iż nagranie ich wesela na płycie dvd będzie najlepszym rozwiązaniem.

Fifa23

Posty: 27

 
Moi rodzice kilka miesięcy temu nagrywali własne nagranie weselne na dvd to korzystali z usług takiej firmy. Kasetę można wysłać pocztą i po krótkim czasie możemy oczekiwać na przesyłkę zwrotną. Jakość obrazu ulegnie poprawie dzięki nowoczesnym technikom komputerowym zarówno należałoby wydać 15 złotych jeżeli się nie mylę.

Facio

Posty: 25

 
Witaj kolego, jeśli szukasz nadal firmy, jaka jest w stanie przegrać nagranie kasety vhs na dvd to mam rozwiązanie twojego problemu. http://www.vhs24.pl to jeden z najlepszych punktów oferujących takie usługi. Korzystałem już dwa razy i oba nagrania są niesamowite. Efekt jest naprawdę interesujący.

piotrex007

Posty: 28

 
Witajcie, widzę, że od dawna nikt nie odezwał się w temacie a wiem, ze problem jest dość popularny. Na paru forach nie uzyskałem żadnej odpowiedzi to może tutaj ktoś doradzi idealne rozwiązanie. Kasety nie są w dobrym stanie a zależy mi na ich utrzymaniu. Nie chciałbym stracić tak cennych pamiątek. Dodatkowo nie mam tego jak odtworzyć a zależy mi niesłychanie na tych kasetach.

Grupa SEO

Posty: 28

 
Propozycja http://www.vhs24.pl jest rozwiązaniem waszego problemu. Korzystałem już kilkukrotnie i polecam znajomym. Technicy potrafią uatrakcyjnić nasz film dzięki czemu film będzie jest ładniejszy. Kilkanaście pln jest warte utrzymania pamiątki na zawsze. Dla naszych pokoleń.

chksfans

Posty: 21