Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

doradca kredytowy lublin, znacie ?

doradca kredytowy lublin, znacie ?

Sporo trzeba formalności żeby można było dostać kredyt hipoteczny w Lublinie? To mój pierwszy kredyt i nic o tym nie wiem.

lalunia333

Posty: 1

 
Formalności związane z kredytem hipotecznym w Lublinie załatwiłem dzięki tej osobie http://kredytuoli.pl. Wam również ją polecam. Jest to rzetelne i profesjonalne podejście do tematu kredytów. Sami to możecie sprawdzić.

Kitas

Posty: 3

 
Budowałem sam bardzo powoli dom, ale to się zeszło chyba z dziesięć lat. Jeśli ktoś nie ma tak dużo czasu to można częściowo zrobić samemu, a część można sfinansować za kredyt hipoteczny. Najlepiej skontaktować się z doradcą finansowym z Lublina i tam wszystkiego się dowiemy. Jest to specjalistka od kredytów i mnie pomogła.

nighthaze

Posty: 5

 
W ostatnich latach z trudem pozyskać kredyt, zatem trzeba się liczyć na wpłaty z własnej kieszeni. Im droższa nieruchomość tym więcej trzeba przygotować. Pożądane byłoby, a nawet trzeba korzystać z pomocy doradców kredytowych, bo wówczas mamy wgląd w cały rynek kredytowy. Łatwiej jest coś dla siebie wybrać, co jest niesłychanie korzystne.

Wygodniś22

Posty: 4

 
Bałbym się w Polsce zaciągnąć kredyt hipoteczny. Znajomi mieli we frankach szwajcarskich i w pewnym momencie mieli znowu do spłaty tyle ile wzięli. Na kredyt to musi być człowieka stać. Wówczas można się nim interesować.

Phylu

Posty: 8

 
Chętnie bym zaciągnął kredyt, natomiast w Polsce są one niezmiernie drogie. Jeżeli przeliczyć zarobki i wysokość rat i koszty kredytu to trudno byłoby znaleźć państwo, które jest droższe. Musze jeszcze długo poczekać na zmiany.

czader89

Posty: 16

 
Znajomi zaciągali kredyt hipoteczny w Lublinie. Nie wiem czy korzystali z doradcy finansowego czy szukali czegoś na własną rękę. Wiem, że są zadowoleni aczkolwiek każdy wie, że w Polsce kredyt hipoteczne do tanich nie należą. Jeśli jest małe oprocentowanie to wysoka prowizja i inne związane z kredytem koszty.

DaNceR

Posty: 2