Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

gdzie znajdę najtańsze na rynku pożyczki?

gdzie znajdę najtańsze na rynku pożyczki?

Przed świętami jak co roku cierpię na chroniczny brak pieniędzy, a do tego szef – prywaciarz leci w kulki i chyba będzie bez premii...Gdzie zdobyć dodatkowe środki na niski procent? Znacie firmy pożyczkowe godne polecenia?

GGregbard

Posty: 13

 
Pożyczka by się przydała:) ale ja tak mam przez cały rok. Zimą to wiadomo święta, latem wakacje, a jesienią...wyprawka dla dzieciaków i tak przez cały rok deficyt kasy.

Max Pejnn

Posty: 19

 
Hehe w okresie świątecznym to pewnie para banki mają niezłe żniwa...ja się staram unikać pożyczek, ale wiadomo – nie zawsze się da.

Franuś

Posty: 20

 
Na pewno po nowym roku się zdecyduję na inwestycję w pożyczki społecznościowe, tylko muszę jakąś dobrą stronę znaleźć, która by to obsługiwała sprawnie, bo z tym jest problem.

Hmielek2

Posty: 21

 
Jak dzisiaj szedłem po mieście to mnie co chwilę jakieś reklamy zaczepiały, żebym wziął szybką pożyczkę ;P Strasznie dużo jest teraz ofert pozabankowych.

damkaa4

Posty: 20

 
Mnie się osobiście wygodnie korzysta ze strony www.pozyczkolandia.pl. Nie wiem czy są podobne na tym sobie poziomie, ale ja nie znalazłem. Tu mam dużo zabezpieczeń jeśli by mi się jakiś pożyczkobiorca spóźniał ze spłatą. Mogę jako inwestor poczuć się pewniej. No i zyski są nieporównywalnie wyższe niż w przypadku załóżmy lokat, a o kontach oszczędnościowych nie wspominając.

Uleczek4

Posty: 17

 
Ja bym chętnie pieniądze zainwestował w pożyczkę społecznościową, ale nie wiem jak to wszystko dopiąć. Bo jest przecież ryzyko, że się trafi na kogoś, kto nie za bardzo będzie zainteresowany spłatą i co wtedy? ;p Nie wiem, może są jakieś narzędzia, żeby w takiej sytuacji skutecznie wyegzekwować pieniądze...?

Riko64

Posty: 28