Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Strona główna > Biznes > Pożyczka bez BIK > kredyty frankowe

kredyty frankowe

kredyty frankowe

Czy rozwiązaliście u siebie problem z kredytem frankowym i w jaki sposób? Czy umowa została anulowana, czy jeszcze coś innego?

sttachu4

Posty: 1

 
Niektóre banki wyznaczają już fundusze ratunkowe związane z roszczeniami za kredyty frankowe, chociażby PKO, więc już wiedzą. W rezerwach uwzględniają. Większość spraw kończy się po konkretnym kontakcie prawnika z bankiem.

Jacuś

Posty: 5

 
Do rozprawy i tak najczęściej nie dochodzi, bo wyroki pokazują przewagę frankowiczów. To już jest właściwie standard prawny, więc nie dziwi mnie wcale rozkwit kancelarii zajmujących się tylko tym zagadnieniem.

eror81

Posty: 6

 
Teraz KNF wydaje rekomendacje, żeby uważać na ryzyko wysokich stóp procentowych. Ten system nie działa już prawidłowo, więc teraz pozostała walka z prawnikiem o swoje i możliwie najszybsze wychodzenie z kredytu.

Michaś

Posty: 21

 
Myślę, że właśnie wyrok TSUE rozszerzył możliwości kredytobiorców w walce z bankami. Przecież to śmieszne, żeby tak mocno toksyczne narzędzie pozostało bez rozliczenia.

Hymnny4

Posty: 8

 
Wielu kredytobiorców czekało na wyrok TSUE, a instytucja potwierdziła, że kredytobiorcy mają prawo do całkowitego unieważnienia zobowiązania bez konsekwencji ekonomicznych. Stąd właśnie coraz większa popularność kancelarii frankowych.

pawel253

Posty: 11

 
Zwróć jeszcze uwagę na zawyżone marże przy odfrankowieniu. Ten problem zasygnalizowało Stowarzyszenie Stop Bankowemu Bezprawiu. Nazwa mówi sama za siebie ;)

plusss89

Posty: 23

 
W umowach o kredyty frankowe występuje najczęściej masa klauzul niedozwolonych, a to już podstawa do podjęcia walki.

iravau

Posty: 21

 
Słyszałem, żejest to ostatnio istotny problem ze względu na cenę franka, więc warto mieć kontakt z dobrymi prawnikami. W Łodzi jest https://www.kancelarianik.pl/, - na stronie jest tel do nich , możesz przedstawić swoją sytuację.

edyta123

Posty: 15

 
Wszystkie umowy kredytowe można udoskonalić, zoptymalizować. To nie jest nic stałego tak naprawdę i wielu kredytobiorców niestety jeszcze tego nie rozumie.

Babeczka

Posty: 9