Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

wtyczka do walidacji formularzy, gdzie warto ?

wtyczka do walidacji formularzy, gdzie warto ?

Czy wiecie może, gdzie występuję baza pluginów na stronę? Może znacie jakąś osobę, jaka dokładnie opisuje, które wtyczki będą przydatne na stronę sprzedażową?

Michaś

Posty: 1

 
Powiem wam, że pluginy na stronę internetową są bardzo konieczne. Kiedy zakładałem swoją stronę, nie wiedziałem od czego się zabrać. Wtyczki pomogły mi stworzyć stronę, która jest przejrzysta i czytelna dla odbiorcy.

ui5609

Posty: 5

 
Jak chcesz odszukać przykłady pluginów na stronę to mogę polecić Ci jedną stronę. Tutaj masz link https://x-plugin.pl. Jest to strona, jaka pomoże Ci odszukać wtyczki do zarządzania swoją witryną w Wordpress. Mnóstwo ciekawych wskazówek, wiadomości, a także informacji w jednym miejscu.

QwerTery

Posty: 5

 
Wiem, że jest wtyczka, która daje nam prosty pasek przewijania na stronę. Jednak nie wiem, jak dokładnie się nazywa. Może warto odwiedzić serwisy, które zajmują się tego typu tematami.

Czarek

Posty: 4

 
Właśnie potrzebna mi jest wtyczka do przesyłania plików, jednak nic ciekawe nie mogę znaleźć, może ktoś z was coś mi poleci.

Lomartek67

Posty: 23

 
Na różnych serwisach występuje baza pluginów na stronę, z których warto korzystać. Poniektórzy prowadzą takie strony, aby dać innym sporą dawkę wiedzy. Dzięki temu bez żadnych umiejętności można zarządzać własną stroną.

TomekK

Posty: 6

 
Pożądane byłoby wpisywać w wyszukiwarkę baza pluginów na stronę, aby dowiedzieć się, które wtyczki są najniezwyklej polecane. Ja przeważnie szukam serwisów, na których ładnie opisane są i przedstawione wtyczki, które warto wykorzystać w własnej witrynie.

nantusia

Posty: 4