Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Strona główna > Biznes > Projektowanie stron www > wtyczka do walidacji formularzy, gdzie warto ?

wtyczka do walidacji formularzy, gdzie warto ?

wtyczka do walidacji formularzy, gdzie warto ?

Czy wiecie może, gdzie występuję baza pluginów na stronę? Może znacie jakąś osobę, jaka dokładnie opisuje, które wtyczki będą przydatne na stronę sprzedażową?

Michaś

Posty: 2

 
Powiem wam, że pluginy na stronę internetową są bardzo konieczne. Kiedy zakładałem swoją stronę, nie wiedziałem od czego się zabrać. Wtyczki pomogły mi stworzyć stronę, która jest przejrzysta i czytelna dla odbiorcy.

ui5609

Posty: 5

 
Jak chcesz odszukać przykłady pluginów na stronę to mogę polecić Ci jedną stronę. Tutaj masz link https://x-plugin.pl. Jest to strona, jaka pomoże Ci odszukać wtyczki do zarządzania swoją witryną w Wordpress. Mnóstwo ciekawych wskazówek, wiadomości, a także informacji w jednym miejscu.

QwerTery

Posty: 6

 
Wiem, że jest wtyczka, która daje nam prosty pasek przewijania na stronę. Jednak nie wiem, jak dokładnie się nazywa. Może warto odwiedzić serwisy, które zajmują się tego typu tematami.

Czarek

Posty: 4

 
Właśnie potrzebna mi jest wtyczka do przesyłania plików, jednak nic ciekawe nie mogę znaleźć, może ktoś z was coś mi poleci.

Lomartek67

Posty: 23

 
Na różnych serwisach występuje baza pluginów na stronę, z których warto korzystać. Poniektórzy prowadzą takie strony, aby dać innym sporą dawkę wiedzy. Dzięki temu bez żadnych umiejętności można zarządzać własną stroną.

TomekK

Posty: 6

 
Pożądane byłoby wpisywać w wyszukiwarkę baza pluginów na stronę, aby dowiedzieć się, które wtyczki są najniezwyklej polecane. Ja przeważnie szukam serwisów, na których ładnie opisane są i przedstawione wtyczki, które warto wykorzystać w własnej witrynie.

nantusia

Posty: 4

 
Pluginy na stronę internetową są bardzo przydatne. Jeżeli chcesz założyć bloga, to właśnie one mogą Ci pomóc nim zarządzać. Dużo jest ciekawych wtyczek, które pożądane byłoby zastosować na własnej stronie internetowej.

Marioleczka

Posty: 3

 
Wiem, że jest wtyczka, która daje bezproblemowy pasek przewijania na stronę, jednak nie wiem, jak dokładnie się ona nazywa. Może należałoby prześledzić różne strony internetowe.

asulka33

Posty: 6

 
Pluginy na stronę internetową są bardzo przydatne. Jeśli chcesz założyć bloga, to właśnie one mogą Ci pomóc nim zarządzać. Wiele jest ciekawych wtyczek, które warto zastosować na swojej stronie internetowej.

dominikk6

Posty: 2