Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

strony www Łódź, poszukuję

strony www Łódź, poszukuję

Jestem zainteresowany projektem sklepu internetowego i konieczna mi jakaś niesłychanie doświadczona firma.

Dyduszek22

Posty: 1

 
Projektowałem amatorsko strony internetowe, niemniej jednak schodzi się przy tym za długo. Lepiej dać to komuś, kto się na tym zna, bowiem wtedy wiemy, że wykona to zadanie o wiele lepiej. To nie jest proste, dlatego jeżeli ktoś nie ma czasu na zdobywanie wiedzy to korzysta z pomocy należytej firmy.

Cyc23

Posty: 21

 
Polecam firmę od stron internetowych w Łodzi https://www.icp.info.pl, bo oni na wszystko są naprawdę bardzo dobrze przygotowani. Tworzą proste projekty jak i te bardzo skomplikowane. Nikt lepiej od nich się na tym nie zna.

eryczek

Posty: 13

 
Sam nie ma strony, albowiem mam małą firmę i klientów poszukuję blisko miejsca zamieszkania, niemniej jednak wielu znajomych takie strony posiada. Mówią, że obsługa jest niezwykle prosta i zyski są olbrzymie. Dzisiaj klient szuka informacji w internecie. Jeśli ich nie znajdzie to rezygnuje z danej firmy.

iwanowskis

Posty: 21

 
Korzystałem dawno temu z oferty firmy, jaka tworzyła strony w Łodzi i mi zrobili wizytówkę. Do dziś strona działa, bo była tak nowoczesna, iż jednocześnie ponadczasowa. Wiele za nią nie wydałem, lecz pomiędzy okresie poprzez te wszystkie lata niezmiernie sporo na tym zarobiłem. Polecam mieć własną stronę internetową.

Cronxxx

Posty: 7

 
Projektowałem amatorsko strony internetowe, ale schodzi się przy tym za długo. Lepiej dać to komuś, kto się na tym zna, bo wtedy wiemy, że wykona to zadanie o wiele lepiej. To nie jest łatwe, dlatego jeśli ktoś nie ma czasu na zdobywanie wiedzy to korzysta z pomocy odpowiedniej firmy.

Kwatuszek

Posty: 17

 
Trzeba mieć stronę internetową. Nawet, jeśli to jedna strona i adres i opis tego, czym się zajmujemy to i tak opłaca się ją trzymać. Jeśli firma jest dostępna w internecie to ma większe szanse na znalezienie klientów nie tylko ze swoich okolic, natomiast z całego kraju. Można przecież mieć strony internetowe w paru językach.

alujas

Posty: 4

 
Bez strony dzisiaj nie ma klientów. Dzisiaj każdy, jeśli czegoś szuka to wchodzi na Internet. Ta firma, która ma stronę, opisane, co robi, a jeszcze lepiej jak ma ceny ma przewagę nad innymi. Warto mieć dokładnie to samo.

Waskijestem

Posty: 19

 
Strona to podstawa. Może być prosta albo rozbudowana. Najważniejsze żeby była, wobec tego trzeba się zgłosić do firmy, jaka strony wykonuje na zamówienie.

Mnert67

Posty: 7