Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Strona główna > Biznes > SEO Hostingi > Hosting www, jaki dobry ?

Hosting www, jaki dobry ?

Hosting www, jaki dobry ?

Witam serdecznie.

Moja strona zużywa około 1 GB powierzchni dyskowej i 5 GB transferu miesięcznie. Możecie polecić jakieś sprawdzone hostingi www?

VamnHopeHom

Posty: 12

 
Witam serdecznie.

Tani hosting to coś, czego szukałem od paru tygodni. Miałem do czynienia z kilkoma firmami, w których skorzystałem nawet z okresu testowego, jednakże cały czas mi coś nie pasowało. Okazało się, iż w moim przypadku kluczem do sukcesu jest wygodny panel administracyjny.

Odi

Posty: 14

 
Witam. Na tym forum odszukałem mnóstwo porad, jakie pomogły wybrać mi pożądany przeze mnie hosting www. Mogę powiedzieć, iż jestem usatysfakcjonowany, bowiem wkrótce zamierzam przedłużyć abonament o kolejny rok.

kubaraj

Posty: 30

 
Cześć.

Hosting to usługa, której wymagają wszyscy właściciele stron internetowych. Osobiście wybierałem go dostosowując liczba transferu do zainteresowania moją witryną, które w pewnych momentach było ponadprzeciętne. Ogromna liczba miesięcznego transferu pomogła mi, aby strona była nieprzerwalnie dostępna.

Pipek56

Posty: 18

 
Cześć. Muszę przyznać, iż do tej pory zawsze wybierałem tylko i wyłącznie tani hosting, jednak dostrzegłem błąd w swoim postępowaniu. Kryterium cenowe nie jest najistotniejsze, albowiem należałoby wziąć zarówno pod spostrzeżenie lokalizację serwera, jaka może wpłynąć na szybkie lub niezwykle wolne wczytywanie się stron internetowych.

dudi

Posty: 21

 
Witam serdecznie.

Mogę podzielić się swoimi doświadczeniami, jeśli chodzi o hosting. Najpierw wybrałem go w znanej i popularnej firmie płacąc całkiem dużo, ale po dwóch latach przeniosłem się do mniej znanego usługodawcy, co okazało się strzałem w dziesiątkę.

Nie kierujcie się renomą, a ofertą hostingodawców!

krak

Posty: 27

 
Cześć.

Chciałem napisać krótko o swoich doświadczeniach, jakie kupiłem wybierając hosting. Przede wszystkim weźcie pod spostrzeżenie, jakie oprogramowanie służyło wam do zarządzania zasobami w poprzednim hostingu, bowiem w przeciwnym wypadku może Wam być trudno się przyzwyczajać.

Max Pejnn

Posty: 27

 
Hej. Mój znajomy polecił mi całkiem niedawno tani hosting, do jakiego nie byłem przekonany z racji półki cenowej, na której znajdowała się ta oferta. Okazało się to niezmiernie mylące, ponieważ w rzeczywistości hosting stoi na niezmiernie wysokim poziomie, co potwierdziły moje 14-dniowe testy.

KHOT

Posty: 18

 
Cześć.

Moim niedawnym celem był bezawaryjny hosting i właśnie taki udało mi się znaleźć, choć nie mogę powiedzieć, że to było proste. Testowałem kilka firm, sprawdzałem uptime, a także czas odpowiedzi supportu. Myślę, że każdy, kto chce właściwie wydać pieniądze powinien tak zrobić!

Qumber

Posty: 13

 
Cześć.

Posiadam niewielki serwis internetowy, który jednak raduje się ogromnym zainteresowaniem, a więc muszę zabezpieczyć dużą liczba transferu danych na wczytywane produkty, reklamy oraz inne składniki graficzne strony. Znalazłem do tego świetną ofertę, jaka obejmuje hosting bez limitu transferu.

Mord

Posty: 27