Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Strona główna > Biznes > Szkolenia w Polsce > bhp katowice, jaka firma ?

bhp katowice, jaka firma ?

bhp katowice, jaka firma ?

Czy szkolenia bhp w ogóle coś dają? Zapamiętujecie coś z tego, co Wam przekazują? U nas to bywa z tym bardzo różnie, dlatego jestem ciekawy czy w innych regionach kraju jest w przeciwnym razie czy tak samo?

Gumer45

Posty: 6

 
Według mnie usługi bhp w Katowicach, które będą ciekawe, a nie nudne organizuje firma http://www.bezpiecznie-w-pracy.pl/kontrola-z-inspekcji-pracy/bhp-w-roznych-regionach-kraju/ i pożądane byłoby się tam zgłosić. Są na wszystko niesłychanie dobrze przygotowani i na pewno każdemu pomogą.

francuzz

Posty: 15

 
Nie wszyscy wiedzą, że szkolenia to nie tylko wiedza o tym, czego nie robić żeby nie stworzyć zagrożenia dla życia. To również wiedza o tym, co pracodawca ma nam zagwarantować na naszym stanowisku pracy. Wiemy wówczas, co nam się należy i możemy tego się domagać. Takie mamy przecież prawo.

tyuMer

Posty: 8

 
Osobiście mamy podejście bardzo profesjonalne do szkoleń bhp. W kryzysowej sytuacji będzie wiedział, co mam zrobić i kto wie może mi to nawet uratować życie, dlatego nie chce tylko słuchać, ale chce też jak najwięcej z tego zapamiętać.

xacax

Posty: 5

 
Mnie się szkolenia bhp podobają, bo poznaje ciekawe historie z życia osób, jakie takie szkolenia prowadzą i te osoby naprawdę mają niezmiernie sporo do powiedzenia. Według mnie super.

Joe

Posty: 8

 
U nas szkolenia nic nie dają, bo każdy siedzi i myśli o wszystkim poza tym, co ma na szkoleniu. Niestety później to jest niebezpieczne dla pracowników, ale ludziom wszystkiego przetłumaczyć się nie da. Takie życie.

Marioleczka

Posty: 7

 
Odbywam szkolenia bhp w Katowicach i akurat pracuje, jako kierowca także nie ma tutaj różnicy czy to centrum kraju czy inny region. Na pewno w przypadku górnictwa jest to całkowicie, co innego, ale u mnie nie.

Andzia

Posty: 25

 
Bez problemów można znaleźć szkolenia bhp w Katowicach, albowiem u nas jest firm niezmiernie mnóstwo i jeżeli tylko pragniesz to na pewno coś odpowiedniego dla siebie dopasujesz. Wystarczy się rozejrzeć.

drumer

Posty: 6

 
Według mnie to na takich szkoleniach jest niezmiernie nudno, bo ciągle mamy to samo. Już mi się nie chce na to chodzić, lecz muszą wiecej się pojawiam wówczas, kiedy chce tego pracodawca.

jolka

Posty: 6

 
Odszukasz na spokojnie usługi bhp w Katowicach, albowiem firm, które przy kopalniach pracują jest bardzo sporo. Wystarczy troszkę poszukać, a trafisz na to, co Cię zainteresuje.

tigra32

Posty: 19