Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Strona główna > Biznes > Transport > wynajem bus w Myślenicach, co polecicie ?

wynajem bus w Myślenicach, co polecicie ?

wynajem bus w Myślenicach, co polecicie ?

Poszukuje firmy, jaka zajmuje się wynajmem luksusowych busów, ale nie wiem, do kogo ma się zgłosić. Byłoby dobrze gdyby to był samochód w pełni wyposażony z jakimś mocnym silnikiem. Polecacie jakąś firmę?

czdeRRR

Posty: 3

 
W internecie można znaleźć różne oferty od takich firm. Warto sprawdzać, co to za samochody i jakie mają roczniki. Wtedy wiemy czy można się takim samochodem udać na zagraniczny wyjazd. Auto ma być w stu procentach sprawne.

Julian

Posty: 8

 
Wybraliśmy mercedesa v klasa na wynajem i było super. Pojechaliśmy nad morze. Nie pamiętam żeby się tak komfortowo czymkolwiek innym podrożało. Polecam.

zenek744

Posty: 5

 
Raz miałem okazje jechać mercedesem V klasa i byłem zaskoczony. Dawniej jeździłem mercedesem vito i tam wszystko trzeszczało. Tutaj tego nie było. Tutaj był luksus jak w klasie S, zatem gdybym szukał pojazdu to na pewno zdecydowałbym się na wynajęcie tego modelu.

mattoid1973

Posty: 5

 
Myślę, że ofert jest na tyle dużo, aby każdy mógł łatwo znaleźć coś dla siebie. Wszystko znajdziecie w internecie. Może będziecie mieć szczęście i znajdziecie firmę gdzie blisko Was. Często są takie firmy w mieście, ale dopóki się tym nie zainteresujemy to nie wiemy gdzie?

Jasio234

Posty: 3

 
Ostatnio wynajmowaliśmy busa w Krakowie od firmy https://www.andrive.pl. To jest po prostu super samochód. Mieliśmy mercedes V klasa granatowego. Napęd na cztery koła i prawie dwieście czterdzieści koni mechanicznych. To dopiero jeździło, polecam sprawdzić.

Klarka23

Posty: 3

 
Jest kilka firm, które oferują luksusowe busy, dlatego warto sobie porównać ich oferty. Wtedy znajdziemy takie auto, jakie w stu procentach spełnia nasze wymagania.

serduszko

Posty: 3

 
Powiem szczerze, że takie luksusowe busy super się prowadzi. Już nie ma znaczenia gdzie jedziemy byle nimi jechać. Automat z dziewięcioma przełożeniami, a do tego duża moc i napęd na cztery koła. To spodoba się każdemu, zatem należałoby takiego busa sobie wynająć.

dyduś23

Posty: 19

 
Busów do wynajęcia jest dużo, ale tych luksusowych nie ma wiele. Wszystko oczywiście zależne jest od miasta, w jakim szukamy takiego busa. Sam mieszkam w małym mieście i żeby mieć takiego busa to muszę jechać sto kilometrów. Nie za bardzo mi się to opłaca, dlatego na razie jeszcze się na takim wynajem busa nie zdecydowałem.

sztandar

Posty: 28

 
Ceny są zależne od tego na jak długo się wynajmuje samochód, niemniej jednak również, co to za samochód. Wychodzę z założenia, iż skoro płacę to niech to będzie luksus i komfort.

nauczka5

Posty: 22