Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

busy do niemiec, poszukuję

busy do niemiec, poszukuję

Znacie kogoś, kto się zajmuje przewozami do niemiec z województwa pomorskiego? Zależy mi na usługach door to door. Oczywiście byłoby dobrze gdyby ceny były promocyjne.

Michaś

Posty: 1

 
Jestem z tych, co wolą wybrać się busem do niemiec i mieć problem rozwiązany. Po co mam się stresować dojazdami? Będą korki i trzeba stać? Mnie to nie interesuje, a tak człowiek siedzi i myśli jak tu do celu dojechać.

Miki

Posty: 3

 
Korzystam zawsze z firmy, która organizuje busy do niemiec z pomorskiego i jestem zadowolony. Profesjonaliści zawsze mają usługę door to door. Dla mnie to najlepsze, co można wybrać, bowiem nie muszę biegać z bagażem. Ceny transportu są niesłychanie inne i wszystko zależy gdzie do Niemiec tak naprawdę chcemy się wybrać.

Marioleczka

Posty: 5

 
Słyszałem, że przewozami do niemiec zajmuje się ta firma https://www.beatabus.pl. Myślę, że warto do nich zadzwonić i zebrać informacje o cenach i warunkach wyjazdu.

RasiakNorris

Posty: 16

 
Ofert od firm, które zajmują się transportem jest niezwykle sporo. Sam zanim wybiorę jakąś to dobrze wszystko sprawdzam. Wolę troszkę dopłacić, niemniej jednak jechać samochodem, który dotrze na czas do celu. Bezpieczeństwo jest ważne.

Grabow12

Posty: 4

 
Kilka razy byłem w Niemczech busem. Bywało, że jechało się do pracy, ale często jechałem po samochody. Jeśli mam się kogoś prosić żeby ze mną pojechał to wsiadam w busa i jadę w miejsce, które mnie interesuje. Kupuje samochód i wracam nim do kraju.

werwer

Posty: 5

 
Dawniej, kiedy ceny paliwa były niższe to można było jechać kombinować we własnym zakresie wyjazdy. Obecnie w żaden sposób się to nie opłaca, albowiem koszty są zbyt wysokie.

ZERO-00

Posty: 12

 
Uważam, że obecnie najtaniej będzie pojechać busem do niemiec. Zorganizowany transport jest tani i szybki. To kierowca zastanawia się jak ma trafić do celu, a nie my. Zawsze jak jadę do pracy to korzystam z busa. Wam również polecam taką formę transportu.

Darjusa

Posty: 8

 
Jazda na własną rękę samochodem jest ciężka. Do Berlina to jeszcze nie tak źle, ale do Monachium już gorzej. Lepiej korzystać z pomocy firmy, bo to tańsze. Nie ma znaczenia czy jedziemy do pracy czy po samochód to firma znajdzie dla nas miejsce w swoim busie.

czdeRRR

Posty: 8

 
Kilka razy byłem busem w Niemczech i kilka razy swoim samochodem. Jeśli jedziemy w pięć osób to już się to opłaca, ale jeśli ktoś jedzie sam to lepiej zabrać się do busa.

fuey

Posty: 17