Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Kajaki Tanew, kto ??

Kajaki Tanew, kto ??

Chciałbym wziąć swoją dziewczynę na spływ kajakowy po Tanwi i mam pytanie odnośnie tego czy jest to dobre miejsce dla osób, które nie posiadają kompletnie żadnego doświadczenia?

suderuss3

Posty: 12

 
Twoja dziewczyna nie musi posiadać wielkiej siły do tego aby wiosłować na kajaku. Możecie również wziąć dwuosobowy na jakim bez żadnego problemu poradzicie sobie i będziecie mogli rzeczywiście szybko się przemieszczać. Dodatkowo będziecie mogli sobie porozmawiać.

bobusek

Posty: 10

 
Nawet jeżeli na spływ kajakowy udasz się sam to z pewnością po chwili poznasz wiele interesujących osób. Bez problemu więc odnajdziesz się na spływie i być może nawet nawiążesz przyjaźnie na długi czas. Nie musisz się więc obawiać, że będziesz odosobniony i nie będziesz wiedział co robić.

Oct714

Posty: 13

 
Wcale nie musisz posiadać gigantycznych pieniędzy aby wziąć udział w spływie kajakowym. Z reguły wydarzenia tego typu nie są drogie i każdy może sobie pozwolić na wzięcie w nich udziału. Gorąco Ci polecam zdecydowanie się na udział w spływie albowiem tak rzeczywiście jest to rzeczywiście wspaniała impreza, którą będziesz wspominał przez długi czas.

Olsztynek

Posty: 14

 
Nie musisz być silny fizycznie aby pływać na kajaku. Podczas spływu wiosła używasz tylko w pewnych momentach bowiem sama woda pomaga Ci w tym aby płynąć. Jeśli więc nie masz siły to po prostu nie wiosłujesz.

Gargamel5

Posty: 22

 
Jeżeli chodzi o spływy kajakowe po Tanwie to najniezwyklej polecam Ci skorzystanie z usług firmy: http://www.splywytanew.pl, jaka moim zdaniem organizuje najlepsze spływy.

Kasiaaaa1

Posty: 27

 
Wybór miejsca do spływu kajakowego jest bez wątpienia niezwykle znaczący. Głównie jeżeli to Twój pierwszy raz. W takiej sytuacji polecam Ci wybrać rzekę, która jest stosunkowo spokojna albowiem dzięki temu bez żadnego problemu poznasz wszystkie podstawowe techniki pływania. Później stopniowo będziesz mógł przenosić się na trudniejsze spływy.

wisła1905

Posty: 8

 
Od siebie odradzałbym Ci zabieranie tak małych dzieci na spływ kajakowy po Tanwie. Co prawda otrzymają one kamizelki ale jeżeli wypadną z kajaka to może nie być ciekawie. Dlatego na Twoim miejscu wstrzymałbym się z zabraniem ich na kajaki do pewnego czasu.

nauczka5

Posty: 21

 
Jeżeli będziesz przestrzegał wszystkich zasad, które zostaną Ci wcześniej przedstawione to podczas spływu po Tanwie nic Ci się nie stanie. Zasady są lecz bardzo proste i nie powinieneś mieć kompletnie żadnego problemu ze zrozumieniem ich ani zapamiętaniem. Nie musisz się więc bać o to, że cokolwiek Ci się stanie.

Gucio

Posty: 26

 
Oczywiście warto posiadać umiejętność pływania na kajakach natomiast jeśli takowej nie posiadasz to również nie utoniesz albowiem będziesz wyposażony podczas spływu w kamizelkę.

Dzidzidek

Posty: 15