Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

odzież boho, butik online?

odzież boho, butik online?

Wiem, iż w dzisiejszych czasach butiki coraz częściej dostępne są online. Jednak chciałabym się dowiedzieć na co zwracacie spostrzeżenie przy doborze takiego butiku. Nigdy nie miałam z tym do czynienia i stąd moje pytanie.

Michaś

Posty: 1

 
Z tego co wiem to niektóre kobiety nigdy nie miały do czynienia z bluzkami hiszpankami. W zasadzie wyglądają one zupełnie odmienne od innych. Na górze odnajduje się charakterystyczna falbana, która odkrywa kobiece ramiona. Warto wiedzieć o tym, że jest to styl, który nie każda kobieta polubi i trzeba mieć to na uwadze.

zbychu6

Posty: 19

 
Jeśli chcecie kupić dla siebie sukienki z dekoltem to uważajcie na te z dużym dekoltem – bowiem do tego trzeba mieć idealny biust, bo w przeciwnym wypadku niestety sukienka nie będzie wyglądać zbyt dobrze.

Wraczki333

Posty: 2

 
Pewnie, że da się znaleźć również butiki z ubraniami dla mężczyzn. Tak naprawdę te czasy kiedy były one przeznaczone tylko dla kobiet już minęły i dzisiaj coraz częściej jest w nich szeroki wybór ubrań dla facetów.

Dragon

Posty: 10

 
Zauważyłam, iż coraz częściej w butikach można spotkać również ubrania dla mężczyzn, a nie tylko dla samych kobiet. Nie wiem z czego to wynika, ale według mnie jest to zmiana na plus.

Michaś

Posty: 5

 
Jak najniezwyklej lokalizacja przy otwieraniu własnego butiku odzieżowego ma znaczenie. Przede wszystkim w sporo przypadkach może ona stanowić o ilości klientów. Jeżeli zdecydujecie się na słabą lokalizację i taki butik np. nie będzie widoczny dla przejeżdżających ludzi wtedy może być Wam trudno o dużą liczbę klientów.

Kitas

Posty: 8

 
Kiedy zależy Wam na tym, aby Wasza figura była mocno podkreślona to polecam Wam wszystkim sukienki ołówkowe z tego sklepu: https://sissi-boutique.pl/sukienki-olowkowe.

Marioleczka

Posty: 5

 
Chciałbym ostrzec Was przed tym, że jeżeli kupujecie ubrania w butiku online to musicie bardzo uważać i stosownie go weryfikować. Ja na nieszczęście zostałam ostatnio prawdopodobnie oszukana, bo zamówiła ubrania dla siebie i nie przychodzą do mnie prawie od miesiąca. Uważajcie, bo szkoda Waszych pieniędzy.

Komimya

Posty: 2

 
Jeśli chcecie wybrać jakiś sprawdzony butik internetowy to polecam Wam w pierwszej kolejności przeczytać opinie wcześniejszych klientów na jego temat. Według mnie w znacznym stopniu ułatwia to podjęcie ostatecznej decyzji. Gdy ten konkretny butik ma dobre opinie to można w nim bez obaw robić zakupy.

Yuri20

Posty: 6

 
Przy pozyskaniu sukienek koronkowych raczej nie należałoby oszczędzać, bowiem ich niska cena zazwyczaj odbija się na jakości, a wtedy noszenie takiej sukienki może być mało komfortowe.

Tajmniczy45

Posty: 20