Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Strona główna > Biznes > Zakupy on-line > hamaki, jaki sklep ?

hamaki, jaki sklep ?

hamaki, jaki sklep ?

Poszukuje oferty od firmy, która zajmuje się sprzedażą foteli wiszących i ma w miarę rozsądne ceny. Byłoby dobrze gdyby mieli różne modele do wyboru to łatwiej coś znajdę.

werwer

Posty: 2

 
U mnie z hamaka korzysta cała rodzina. Czasami we trójkę na nim śpimy. Mamy oczywiście model, który nam na to pozwala i ma wielkie maksymalne obciążenie.

jkiolek56

Posty: 11

 
Widziałem w tym sklepie https://potenza.pl/kategoria/kolekcja/akcesoria-do-hamakow/, że mają jakieś akcesoria do hamaków. Nie szukam czegoś takiego, dlatego nie wiem czy to Wam się przyda. Zerknijcie i sami oceńcie cały asortyment i oczywiście, jakie mają tam ceny.

seruser

Posty: 11

 
Należałoby skupiać się nie tylko na rodzaju hamaka, lecz również na tym jak został wykonany. Często te tańsze są słabsze i nie wytrzymają długo. Na pewno najważniejsze jest bezpieczeństwo i na tym się skupiamy. Trochę czasu mi zajęło odszukanie odpowiedniego modelu, lecz akurat miałem okazję skorzystać z oferty producenta.

mateo29

Posty: 16

 
Kupiłem hamak ogrodowy i od wielu lat z niego korzystam. Na początku oczywiście było więcej chętnych do hamaka, ale później to sporadycznie ktoś na niego wchodzi. Mam klasyczny model, dlatego wieszanie go zajmuje mi dosłownie pięć może dziesięć minut.

Kitas

Posty: 12

 
U mnie z hamaka korzysta cała rodzina. Czasami we trójkę na nim śpimy. Mamy oczywiście model, który nam na to pozwala i ma duże maksymalne obciążenie.

Michaś

Posty: 5

 
Oferty są dostępne w Internecie. Dopasowanie ich nie zajmuje dużo czasu. Można porównać wielkość hamaków czy foteli. Znaczące będzie to, z jakich wykonane są materiałów. Osobiście podchodzę do tego tak, iż wolę dopłacić, lecz mieć coś porządnie wykonanego i bezpiecznego.

Wariat

Posty: 4

 
Dawno już nie miałem okazji poleżeć na moim hamaku. Mam go w garażu, ale dzisiaj na nic nie ma czasu. Może teraz jak czytam, że Wy chcecie kupić to wyjmę go i sprawdzę czy jeszcze się do użytku nadaje.

Worms

Posty: 4

 
Dużo jest różnych ofert w sklepach internetowych. Zanim kupiłem klasyczny hamak to wszystko dokładnie sprawdzałem. Przez Internet nie zajmuje to dużo czasu, ale przynajmniej wiadomo, co dla siebie można z tego wybrać.

stritt

Posty: 7