Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Zabiegi medycyny estetycznej Katowice

Zabiegi medycyny estetycznej Katowice

Co jest waszym zdaniem lepsze. Botoks, a może kwas hialuronowy i z jakiego powodu? Chciałabym rozwinąć myśl bardziej merytorycznie, jeżeli to możliwe i zaakceptujecie taką formę dyskusji :) Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Wielki Duch

Posty: 3

 
Na pewno pojawią się promocje w gabinetach medycyny estetycznej, więc radzę się przygotować, wytypować dobrych specjalistów i po prostu obserwować, może nawet zawczasu się umówić.

pmrm1

Posty: 25

 
Spróbuj też osocza bogatopłytkowego, szczególnie na potrzeby skóry wrażliwej. Do 1000 złotych powinnaś się zmieścić. Poza tym dziękuję za polecenie kliniki, nie wiedziałam nawet, że takie dobre działają w Katowicach.

zenek744

Posty: 6

 
W mezoterapii mikroigłowej masz po prostu kontrolowane uszkodzenie skóry, trochę może zbliżone do peelingów specjalistycznych w celu regeneracji. Ja bym jeszcze przy okazji wyboru mezoterapii zalecała odstawienie alkoholu, słodyczy ogólnie.

polmar

Posty: 18

 
Priorytetowo konsultacje dermatologiczne i diagnostyka problemów skórnych. Dopiero na tej podstawie można dopasować dalsze działania terapeutyczne.

Olej CBD

Posty: 5

 
Jak musisz często botoks ogarniać to bym na twoim miejscu też popracowała nad mimiką. Doradzał mi lekarz medycyny estetycznej właśnie takie podejście, żebym się bardziej rozluźniała, medytowała. Pracuję w trudniejszych warunkach, stąd problem.

wisełka88

Posty: 10

 
Odmładzałam twarz i dekolt kwasem hialuronowym w http://lenartowiczclinic.pl/. Żadnych powikłań, a powtarzam od lat regularnie i nawet nie używam zbyt wielu kosmetyków do makijażu. Mam bardzo naturalny uśmiech, wyraz twarzy. Poza tym jeszcze zaznaczę, że kwas hialuronowy daje ciekawy pozytywny skutek uboczny, a mianowicie wyzwala produkcję kolagenu, którego nie trzeba dostarczać z kosmetyków w nadmiarze. Jak dobrze podejdziecie i zdobędziecie trochę wiedzy to zabieg naprawdę się opłaci. Grunt, aby powtarzać w dobrych salonach medycyny estetycznej, dlatego zostawiam swój na Katowice.

Laleczka

Posty: 10

 
Botoksem się nawet migreny pozbędziesz, więc to zdecydowanie najlepszy pomysł na odzyskanie idealnego wyglądu, nawet po znaczących zaniedbaniach. Ceny już dość niskie się zrobiły, a można naprawdę pokombinować. U mnie spłycenie zmarszczek mimicznych było 2 lata temu i do tej pory nic nie wychodzi, więc to długo się utrzymuje.

namok

Posty: 15

 
Teraz pozostają konsultacje online, ale pewnie będą okresy, kiedy pójdziesz z odpowiednim zabezpieczeniem do salonu medycyny estetycznej. Moim zdaniem warto teraz stawiać na sprawdzone, doświadczone marki po prostu.

Kalleycle

Posty: 16