Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

zabiegi na wrastające paznokcie Londyn

zabiegi na wrastające paznokcie Londyn

Wrastający paznokieć, jak sobie z tym poradzić? Są jakieś zabiegi które rzeczywiście przynoszą ulgę i są w stanie pomóc? Gdzie znajdę dobrą klinikę która się tym zajmuje jeśli chodzi o UK?

maarcusKing

Posty: 6

 
Podpowiem tę klinikę co jest w Clapham, mam na myśli ich -sw11clinic-clapham.co.uk/ingrowing-toe-nail-treatment-ingrown-toenails-clinic-london-ingrown-toenail-removal. Usuwają wrastające paznokcie, ale też leczą z hemorodiów, usuwają blizny, ogolnei mają nowoczesne lasery na stanie którymi można podziałać przy całej masie różnych problemów, narośli i innych defektow.

Sarenka

Posty: 8

 
Do usuwania wrastających paznokci to przede wszystkim trzeba mieć odpowiedni sprzęt a po drugie też wyczucie. Ja nie mam bladego pojęcia gdzie coś takiego zrobić w UK, a już trochę tu pomieszkuję.

DevilScream

Posty: 20

 
Teraz można się łatwo zdiagnozować przez internet i potem do lekarza to już ludzie idą tylko z instrukcją – co mi jest i jak leczyć :P Lekarzy to bardzo irytuje....

TomekK

Posty: 9

 
Na lekarza łatwiej trafić dobrego w UK niż w Polsce. Nie wiem z czego to wynika ale mam takie odczucia że tutaj jakby bardziej ludziom zależy na pacjencie, też nie są tak obłożeni pracą, więcej czasu poświęcają podczas wizyty na rozmowę.

Snaco90

Posty: 14

 
Jest sporo obcokrajowców w branży medycznej w Londynie ale może to też dobrze bo często można na Polaka trafić. Generalnie w lOndynie to czasami częściej spotyka kogoś z Łomianek niż londyńczyka z dziada pradziada :)

Makus16

Posty: 14