Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Problemy z potencja

Problemy z potencja

Chciałbym, żebyśmy podyskutowali o sprawdzonych metodach powiększenia penisa z pominięciem operacji, bo to za duże moim zdaniem ryzyko. Ostatnio słyszałem, że przez operacje można się nieźle uszkodzić. Zależy mi na opisie wyłącznie naturalnych metod.

audi80

Posty: 12

 
Moim zdaniem nie tylko warto zastosować tabletki, ale również psychoterapię. Ewentualnie wizyta u seksuologa przy bardzo poważnych zaburzeniach. Jak po tabletkach nie reagujesz to znaczy, że coś jest nie tak z twoim organizmem.

tadziu47

Posty: 15

 
Każdy lekarz ci powie, że naturalne powiększenie penisa jest możliwe, ale trzeba się do tego przyłożyć. Naprawa krążenia, ćwiczenia rozciągające, to podstawa. Musisz zwracać uwagę na ukrwienie członka. Przed stosunkiem przyda się lekka aktywność fizyczna, żeby się zrelaksować.

Hello98

Posty: 16

 
Według mnie warto zastosować tabletki, bo to też efekt psychologiczny. Seks zaczyna się w głowie i to nie tyczy się tylko kobiet, ale przede wszystkim mężczyzn.

basieńka

Posty: 14

 
Byłem niedawno na konsultacjach u urologa i okazuje się, że otyłość brzuszna przeszkadza w erekcji. Teraz się odchudzam, odstawiłem kawę, więcej ziół, do tego tabletki na powiększanie penisa i widać wyraźną poprawę już po miesiącu. Trzeba jednym słowem wrócić do normalnej formy fizycznej. Wiem, że to bywa trudne, ale nie niemożliwe.

KKarlowiec

Posty: 10

 
Jest w sumie prosta, ale długoterminowa metoda na powiększenie penisa. Chodzi o zwiększenie przepływu krwi w ciałach jamistych, a także ich rozszerzenie. Dla rozluźnienia przepływu krwi potrzebujesz głównie tabletek ziołowych z przewagą buzdyganka ziemnego, żeń szenia, jagód palmy sabałowej. Dobry przykład to dr. Penigreat. Akurat testuję rozwiązanie. Tymi tabletkami zastąpiłem zwykły buzdyganek i wyniki są znacznie lepsze. Od ponad trzech lat zmagam się z podobnym problemem, więc wiem, co mówię.

France23

Posty: 20

 
Idź do lekarza i diagnozuj się pod względem nadciśnienie, układu krążenia i chorób serca. W wielu przypadkach to właśnie przyczyna problemów z erekcją. Jeżeli chodzi o powiększanie penisa to wszystko sprowadza się do podniesienia wydajności pompowania krwi do ciał jamistych i gąbczastych, no i do uspokojenia psychiki przy stosunku. Dobra partnerka ma ogromny wpływ na ocenę działań ;)

Lipa08

Posty: 8

 
Tabletki, które powodują ukrwienie penisa działają po dłuższym czasie. Po prostu przy maksymalnym napompowaniu krwi do penisa naturalnie zyskujesz solidny rozmiar. Większość facetów w Polsce ma po prostu niepełną erekcję, o czym tak naprawdę rzadko się mówi.

David

Posty: 14

 
Przede wszystkim strać tłuszcz na ciele, bo tłuszcz na brzuchu, w okolicach intymnych skraca rzeczywiście penisa. Ciała jamiste po prostu się w tłuszczu blokują. Im jesteś chudszy, tym penis większy. To dość uniwersalna zasada.

klosert

Posty: 17

 
Od mniej więcej dwóch lat ćwiczę mięśnie Kegla przy normalnych czynnościach życiowych ;) i przyznam, że twardszych erekcji w życiu nie miałem. Opłaca się poćwiczyć. Na początku trochę ciężko się przełamać, ale później idzie całkiem nieźle.

Black_Riot

Posty: 12