Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Protezy zębowe, gdzie warto ?

Protezy zębowe, gdzie warto ?

Dzień dobry. Czy implanty zębów posiadają jakieś wady? Póki co dostrzegam wyłącznie jedną, a mianowicie ich wysoką cenę. Podzielcie się spostrzeżeniami.

Michaś

Posty: 5

 
Do tej pory nie miałem świadomości, iż metoda All-on-4 w Katowicach jest w ogóle dostępna. Rzeczywistość okazała się zdecydowanie przychylniejsza :)))

dziubbek56

Posty: 17

 
Niedawno do mojej jamy ustnej trafiła proteza stała. Jestem zadowolony z faktu, że zdecydowałem się w nią zainwestować. To trafiony zakup.

bodzik155

Posty: 9

 
Niedawno do mojej jamy ustnej trafiła proteza stała. Jestem zaspokojony z faktu, iż zdecydowałem się w nią zainwestować. To trafiony kupowanie.

labuh

Posty: 14

 
Długo zastanawiałem się u kogo wykonać implanty Śląsk. Ostateczną decyzję podjąłem na podstawie rekomendacji, które pojawiły się w obrębie tego forum dyskusyjnego. Bez cienia wątpliwości stanowiły one znaczące ułatwienie. Pozdrawiam serdecznie.

Olekk

Posty: 12

 
Jestem przekonany, że All-on-4 to metoda, która powinna sprostać Waszym oczekiwaniom w 100%. Leczenie bezzębia potrafi zająć wówczas zaledwie jeden dzień, a jednocześnie przynieść ponadprzeciętnie dobre rezultaty. Wystarczy wybrać profesjonalną klinikę.

Klarka45

Posty: 14

 
Od dłuższego czasu zastanawiałem się, ile kosztuje implant zęba. Skontaktowałem się z tą kliniką: zebyw1dzien.pl - uzyskałem kompletne informacje i wybrałem jej ofertę.

Max Pejnn

Posty: 19

 
Zainteresowała mnie niedawno metoda leczenia All-on-6. Wydaje mi się, że jest ona efektywna. Potwierdzałyby to pozytywne opinie na jej temat w Internecie.

KamiKAzeDBC

Posty: 23

 
Obecnie zastanawiam się nad tym czy w moim wypadku lepszym rozwiązaniem będzie most protetyczny bądź proteza ruchoma. Z zainteresowaniem przeczytałem Wasze wypowiedzi, które dały mi jednak do myślenia. Pozdrawiam.

adameczek2323

Posty: 17