Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

epilacja laserowa w Szczecinie, polecicie ?

epilacja laserowa w Szczecinie, polecicie ?

Czy polecacie może fotoodmładzanie w Szczecinie? Słyszałam ostatnio o tym zabiegu i nie wiem, czy się na niego zdecydować. Co o tym myślicie? Może, któraś z was już korzystała z tych lub podobnych zabiegów?

Różyczka

Posty: 2

 
Jeśli chodzi o ortopedie zabiegi w Szczecinie to tytaj masz namiar na dobrą klinikę https://olimedica.pl/oferta/ortopedia/. Specjalizują się w tej dziedzinie, dlatego z czystym sumieniem mogę Ci ich polecić. Powiem wam, iż tam jest też wiele innych lekarzy, więc pożądane byłoby zapisać sobie tę stronę.

gabryś99

Posty: 7

 
Laryngolog dla dorosłych w Szczecinie na pewno pomoże Ci, jeżeli występuje u Ciebie bezdech senny. Wiesz, że jest ona niezmiernie groźny, więc zapisz się czym prędzej do specjalisty.

david011

Posty: 4

 
Powiększanie ust kwasem hialuronowym w Szczecinie musi być zrealizowane przez specjalistę. Raz miałam powiększone usta w tym mieście i na nieszczęście musiałam zgłosić się na rozpuszczanie kwasu. Wyglądałam niezmiernie sztucznie.

wrrraak22

Posty: 7

 
Ortopedia konsultacja w Szczecinie wykonaj najlepiej w dobrej klinice lub przychodni. Jeśli jesteś sportowcem to musisz iść do profesjonalnego lekarza, aby wykonał odpowiednie padania i postawi odpowiednią diagnozę.

Marioleczka 

Posty: 6

 
Na pewno odszukasz klinikę, jaka wykonuje botoks w Szczecinie. Patrz najlepiej na oferty w internecie, niekiedy można zgarnąć kod rabatowy.

DobreRADY

Posty: 5

 
Zrealizowane miałam fotoodmładzanie w Szczecinie. Podobno jest to nowość na rynku. Stosowałam dopiero raz, lecz już widać efekty. Dziewczyny musicie spróbować tego zabiegu, bo jest rzeczywiście niesłychanie dobry na cerę.

jolka

Posty: 4

 
Miałam zrealizowane usuwanie przebarwień w Szczecinie i jestem bardzo zadowolona. Skorzystałam z kilku zabiegów i cera mi się bardzo poprawiła. Teraz wyglądam młodziej prawie o 7 lat.

jonek91

Posty: 20

 
Ja robiłam powiększanie ust w Szczecinie i jestem mega zadowolona. Usta nie są tak niesłychanie przesadzone, jak możemy zauważyć u poniektórych kobiet. Ja mam zrobione niesłychanie delikatnie, aby nie wyglądało niesłychanie sztucznie.

labuh

Posty: 11

 
Na pewno znajdziesz klinikę, która wykonuje botoks w Szczecinie. Patrz najlepiej na oferty w internecie, czasami można zgarnąć kod rabatowy.

Anno Domini

Posty: 8