Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Dekoloryzacja warszawa, kogo polecicie

Dekoloryzacja warszawa, kogo polecicie

Cześć.

Moim priorytetem są dzisiaj usługi fryzjerskie w Warszawie. Komu Waszym zdaniem warto zaufać?

Odi

Posty: 11

 
Dzień dobry. Zawsze lubiłam dbać o włosy, a szczególnie ceniłam sobie farby goldwell w Warszawie. Niedawno zamknęli mój ulubiony salon fryzjerski i muszę teraz rozpocząć poszukiwania nowego.

Przyznam szczerze, iż nie jest mi to w żadnym stopniu na rękę, niemniej jednak muszę się z tym pogodzić i odnaleźć coś konkurencyjnego :)

dariuszek1878

Posty: 21

 
Witam serdecznie. Pytając o usługi fryzjerskie w Warszawie mogę ze swojej strony polecić http://althair.pl, czyli salon, który nigdy mnie nie zawiódł. Jestem pod wrażeniem przede wszystkim ich kreatywności, która stoi na najwyższym poziomie. To, co potrafią zrobić z włosami jest naprawdę niesamowite.

nighthaze

Posty: 25

 
Hejka. Wydawało mi się, iż w moich możliwościach finansowych nie będzie mieściło się przedłużanie włosów w Warszawie, lecz myliłam się. W sumie ceny okazały się być takimi samymi, jak w przypadku mojego rodzinnego miasta. Jakość usług również stała na stosownym poziomie.

Qumber

Posty: 13

 
Witam.

Mnóstwo czytałam o tym, ile kosztuje strzyżenie w Warszawie, a rozpiętość cenowa była dla mnie niezmiernie zaskakująca. Ostatnio zainteresowała mnie dekoloryzacja, którą wykonałam za niewielką sumę.

Kwota była konkurencyjna nawet w porównaniu z moim niewielkim, rodzinnym miastem.

Skrzypekq4

Posty: 20

 
Dzień dobry. Zawsze lubiłam dbać o włosy, a szczególnie ceniłam sobie farby goldwell w Warszawie. Niedawno zamknęli mój ulubiony salon fryzjerski i muszę teraz rozpocząć poszukiwania nowego.

Przyznam szczerze, że nie jest mi to w żadnym stopniu na rękę, ale muszę się z tym pogodzić i znaleźć coś konkurencyjnego :)

anjopal67

Posty: 26

 
Hejka. Niedawno wpadłam na pomysł, że zmienię kolor włosów w Warszawie, ale dużo wątpliwości miałam, gdy wystąpiła konieczność wyboru odpowiedniego salonu fryzjerskiego. Wiadomo, że to dość trudne zadanie, gdy chcemy trafić na profesjonalistkę pełną gębą :)

Kasiaaaa1

Posty: 27