Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Klinika lekarska Warszawa

Klinika lekarska Warszawa

Chirurg stomatolog w Warszawie – gdzie się zarejestrować? Od razu mówię, że zależy mi na prywatnej wizycie, bo czekać na NFZ to ja nie mam czasu, ani też przekonania co do jakości takiego leczenia...

tigra32

Posty: 10

 
Na szczepieniach byłam w City Clinic i mam zamiar u nich już być na stałe. Robią szczepienia na grypę, kleszcze, WZW, pod tym względem oferta jest dość szeroka. Rodzinne centrum medyczne, założone przez rodziców z synem. Oferta też jest pod rodziny, można przyjść z dzieckiem, albo mamę seniorkę zapisać tak samo.

rumcajs82

Posty: 16

 
Mną się rzeczywiście z zaangażowaniem zajęli w City Clinic. Mają duże możliwości czysto techniczne – laboratorium, w którym można na miejscu pacjenta przebadać całościowo. Dopiero tutaj mnie zdiagnozowali, bo wcześniej to lekarze raczej lekceważyli moje problemy z bezsennością. Lekarz ma czas dla pacjenta, zbiera dokładny wywiad, nie ma tego pośpiechu – byle szybko, byle jak.

Wojciech24

Posty: 24

 
Od jakiegoś czasu zacząłem bardziej dbać o zdrowie. Pierwszy raz od lat byłem na pełnym komplecie badań, wszystko zrobiłem w City Clinic na ul. Popularnej. Świetnie prowadzona placówka, wszystko tu jest na czas, a wiele rzeczy od ręki. Jaka miła odmiana jak sobie człowiek przypomni jak to było kiedyś, gdy tylko publiczna służba zdrowia istniała.

Moderator

Posty: 17

 
W przypadku prywatnych placówek to ja jestem zadowolona z tego jak mnie potraktowali w City Clinic -cityclinic.pl. Szukałam ginekologa już dłuższy czas i tak trafiłam tutaj do dr Wójtowicza. Pełna obsługa, USG na miejscu, komfortowe warunki, nowocześnie, czysto, nie ma takiego hałasu i tłumów jak w dużych, sieciowych centrach. To jest bardziej taka rodzinna klinika.

Dr Nemo

Posty: 21

 
Z alergią się zgłosiłam do placówki na ul. Popularną. Nazywają się City Clinic. Okazało się, że mam alergię na sierść. Zrobili mi praktycznie od ręki wszystkie testy. Obsługa na szóstkę, nie każą pacjentowi na nic czekać, w jednym miejscu człowiek ma zapewnioną pełną opiekę.

adameczek2323

Posty: 17

 
Mi dużo pomogli jak chorowałam w klinice City Clinic. Mają tutaj zawsze czas dla pacjenta, można się lekarza o wszystko dopytać, zrobić komplet badań. Nigdy nie miałam takiej sytuacji, żeby mnie lekarz jakoś zbywał, a niestety ale z tego co słyszę to jest to norma...nawet w tych lepszych, prywatnych przychodniach.

hamllet

Posty: 12

 
Mój mąż niedawno zaczął chodzić pierwszy raz w życiu do lekarza, konkretnie do City Clinic. Dobrze, że się w końcu wziął za siebie, bo po 50 – tce to jednak ryzyko chorób wzrasta gwałtownie. Bardzo sobie chwali, zwłaszcza urologa mają dobrego. Prywatne, ekskluzywne centrum, można liczyć na kompleksowe podejście, wraz z wszystkimi niezbędnymi badaniami robionymi na miejscu w laboratorium.

Worms

Posty: 18

 
Ciążę mam prowadzoną w City Clinic i jest okej. Nie mogę narzekać. Lekarza mam do dyspozycji bez problemów. Wizyta jest rzeczywiście wartościowa, nie trwa paru sekund i do widzenia. Robią pełne USG, sprzętowo to klinika jest na bardzo dobrym poziomie. Można o wszystko dopytać, skonsultować się. Jak już dzidziuś się urodzi to na pewno będę chciała z nim tutaj chodzić do pediatry.

Cloperflake

Posty: 16